İade politikasi

İptal haklarınız hakkında bilgi

Bu sözleşmeyi nedenlerinizi belirtmek zorunda kalmaksızın on dört gün içinde iptal etme hakkına sahipsiniz.

Malların satın alınması için, iptal süresi, sizin veya sizin adınıza üçüncü bir kişinin, taşıyıcıdan başka birisinin malların eline geçtiği gününden itibaren on dört gün sürmektedir. Sipariş edilen mallar, kısmi gönderilerde teslim edilirse, süre, son malların alındığı gün başlar; malların teslimi için sözleşme, bazı kısmi sevkiyatlar veya lotlar öngörüyorsa, dönem, son kısmi gönderinin veya lotun alındığı gün başlar;

İptal etme hakkınızı kullanabilmeniz için bu sözleşmeyi iptal etme kararınız hakkında (TyresNET GmbH, Amalienstr. 71 80799 Münih Almanya, E-Mail: info@tyres.net) bizi bilgilendirmek zorundasınız. e-posta).

Zaman sınırlamasına uymak için iptal bildirimini zamanında göndermeniz yeterlidir.

İptalin sonuçları

Bu sözleşmeyi iptal ederseniz, gecikme olmaksızın sizden aldığımız tüm ödemeleri ve tüm teslimat ücretleri de dahil olmak üzere iptal bildiriminizi aldıktan sonraki on dört gün içinde size geri ödeme yaparız. standart teslimattan başka bir teslimat türü seçmiş olmanız). Geri ödeme maksadıyla, aksi açıkça kabul edilmedikçe, orijinal işlemde kullandığınız aynı ödeme yöntemini kullanacağız; Bu geri ödeme için hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Malları sizden topluyoruz.

Malları iade etme maliyetini taşıyoruz.

Malların bozulması durumunda, eğer varsa, sadece dete-rioration, koşullarının, özelliklerinin ve işleyişinin incelenmesinin ötesinde, gereksiz yere kullanılmasından dolayı tazminat ödeyeceksiniz.

İptal haklarına ilişkin bilgilerin sonlandırılması

Yukarı git