Seçilen Filtreler

Hankook Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

to
TL

Marka


Hepsini Göster

AB Etiketlemesi

to

Satıcı

Ekstra Seçenekler

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

Fiyat kategorisi

Hankook lastik

70 yıllık geçmişiyle oldukça geniş bir alanda global piyasaya hitap eden Hankook lastikleri sadece sürüş performansıyla değil, sürüş keyfiyle de üretim yapmayı benimsemiştir. Hankook araç lastikleri sürüş keyfi ve konforu en yükseğe taşımak ve rahat bir sürüş performansı sunmayı amaçlar. Hankook lastiklerinin nasıl bir şekilde daha iyi sürüş sunduğu ise araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla, bu konuda yapılan araştırmalarla ve farklı alanlarda birçok yeni teknolojik denemeyle mümkün oluyor.

Hankook lastikleri yazlık, kışlık ve mevsimsel olarak ayrılıyor. Ayrıca, her lastiğin de farklı yol tutuş ve sürüş kapasitesi bulunuyor. Her farklı lastikle sürüş keyfini amaçlayan hankook lastikleri yenilikçi lastik ve sürüş performansını en yükseğe taşıyor. Hem zorlu yol ve iklim koşullarında hem de birçok farklı coğrafi koşulda ve yolda en iyi performansı sağlamak için teknolojik ve yenilikçi bakış açısını benimseyen hankook lastiğin fiyatları da birçok alanda değişkenlik gösteriyor. Bazı web sitelerinde daha yüksek bazılarında ise daha alçak fiyatlar görmek mümkün. Ancak, en ucuz hankook lastik fiyatlarını araştırmak için karşılaştırmalı web sitelerine bakmalı ve bu web sitelerindeki bilgileri karşılaştırmalısınız. Farklı online alışveriş sitelerinde en ucuz hankook lastik fiyatlarına rastlamanız mümkün olabilir.

Hankook lastik fiyatları

Hankook lastiklere ait en ucuz fiyatlar arasında birçok farklı sonuç var. Bunlar arasından en iyi karşılaştırma için lastik-turkiye web adresini ziyaret edebilirsiniz. Lastik Türkiye sizlere sadece en ucuz hankook lastik fiyatlarını sağlamakla kalmaz aynı zamanda birçok satıcı arasında karşılaştırma yapmanızı da sağlar. Bu karşılaştırmalar sonucunda en ucuz hankook lastik fiyatlarına ulaşabilirsiniz ve direk istediğiniz alışveriş sitesinden lastik alabilirsiniz.

Hankook lastikleri her sürücü için beklentileri karşılamayı ister. Her durumda beklentileri karşılamak üzerine yeni testler ve sürüş teknolojisinde geliştirmeler yapmayı hedefler. Amacı ise, sürüş konusundaki tutkuyu geliştirmek ve farklı bir alana taşımaktır. Diğer yandan, hankook lastiklerinin fiyatları da bu sürüş performansına göre çok uygundur. Yakıt tasarrufu konusunda aktif ve uzun ömürlü olmasıyla tanınan hankook lastikleri tüm ar-ge araştırmalarını ve çalışmalarını Japonya’da yapmaktadır bu nedenle de Japon teknolojisini en yüksek oranda bünyesine katmıştır.

Hankook lastik fiyatlarına baktığınızda, ikinci el lastik fiyatlarını da kontrol etmeniz önerilir. Bunun nedeni ise hankook lastik fiyatlarının en iyi ve uygun fiyatlarının bazen ikinci el lastiklerde ortaya çıkmasıdır. Hankook lastikler arasından en çok itibar gören ve rağbet gören lastikler oto lastiklerdir. Uzun ömürlü ve her türlü yol koşulunda yüksek performans gösteren lastikler arasında gösterilen hankook lastiklerin birçok açıdan diğer lastiklere göre yüksek oranda dayanıklılık gösterdiği gözlemlenmiştir. İkinci el lastik alırken lastiklerin nasıl ve hangi koşullarda saklanmış olduklarına önem göstermeniz ve öğrenmeniz gerekmektedir. Bunun dışında hankook lastikleri açısından üstün performans ve dayanıklılık dışında herhangi bir problemle karşılamayacağınız garanti edilmektedir.

Hankook lastikler tüm dünyada birçok bölgede lider durumundadır. Hankook özellikle de Çin, Kore ve Japonya’da sektöründe birincidir ve tüketici bilinilirliği en yüksek lastikler arasındadır. 2016 senesin Hankook lastiklerin toplamda 99 milyon adet birimi mevcuttur ve ilerleyen yıllarda bu sayı artış göstermiştir. Ayrıca, firma, marka olarak 180’den fazla ülkede mevcuttur. Hankook lastiklerin tüm dünyada 22,000 adet çalışanı vardır ve her geçen gün artış göstermektedir. Kore’de, Çin’de, Macaristan ve Endonezya’da özel üretim tesisleri vardır. Global olarak ise toplamda 30 ülkede ofislere sahiptir. Bu ülkeler arasında Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Kore, Almanya ve Japonya vardır.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 650
diğerlerini görüntüle 20
of 650
bir ücretli reklamdır
Yukarı git