Seçilen Filtreler

Pirelli Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

to
TL

Marka


Hepsini Göster

AB Etiketlemesi

to

Satıcı

Ekstra Seçenekler

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

Fiyat kategorisi

Pirelli lastikleri ve lastik seçimleri

Aracınıza bir lastik seçerken öncelikle lastiklerin sağlamlığına bakarsınız. Pirelli lastikler de sağlamlık ve üstün yol tutuş performansıyla öne çıkan lastikler arasındadır. Pirelli lastikleri alırken kontrol etmeniz birkaç önemli nokta vardır. Sizlere bunlardan bahsedeceğiz ve pirelli lastik özelliklerini aktaracağız.

Pirelli odağına sürdürebilirliği almış ve doğaya dost en yüksek sürüş performansını benimsemiş bir marka. Avrupa Birliği regülasyonlarına ve uyumlarına uygun üretilen lastiklerin birçok farklı özelliği bulunuyor. Motor sporlarında özellikle tercih edilen pirelli markası 1872 yılında Milano’da doğmuş ve o yıldan beri sürekli teknolojik gelişmelerle kendini kanıtlamış. Üretiminin 71 milyonu araba lastiğinden oluşuyor. Bu nedenle araba lastiği üzerine kendisini kanıtlamış bir sağlamlığa sahip. Ducati, Jaguar, Porsche gibi markalarla sürekli iş birliği yapan Pirelli yüksek kalite ve üst segment lastik üretiminde uzmanlaşmış. Pirelli’nin 13 ülkede on dokuz adet fabrikası ve üretim alanı mevcut. Toplam 160 ülkede 12,500 adet satış noktası var. Pirelli aynı zamanda 30,000 kişiye de iş olanağı sağlıyor. Pirelli Yeni Premium lastiklerde Avrupa, Çin ve Brezilya’da lider durumda. Ayrıca, Premium motosiklet lastiklerinde bu bölgelerde lider. Şirketin gelirinin yüzde 55’i lastik üretimi ve satışından sağlanıyor. Aynı zamanda, motor yarışlarında ve maratonlarda da pirelli lastikleri görmek mümkün. Birçok önemli firmayla ve motor şirketleriyle işbirliği içinde olan Pirelli her yıl araştırma ve geliştirme laboratuvarlarında kendisini geliştiriyor.

Pirelli lastikler uzun süreli kullanım ve zor şartlarda yüksek performans özellikleriyle öne çıkar. Uzun yol lastikleri olarak bilinen pirelli lastikleri birçok farklı ebatlarda bulmak mümkün. Bir lastik alırken en önce yapılması gereken şey, aracınızın hangi ebatlarda lastiğe ihtiyacı olduğudur. Hangi ebatlarda lastiğe sahip olmanız gerektiğini lastiğinizin üzerindeki sayıları okuyarak anlayabilirsiniz. Eğer aracınızın ebatlarına göre bir lastik seçmezseniz bu durum ileride aracınızda hasarlar yaratabilir. Aracınızın ön aksamını bozabilir ve yol tutuş performansınızı da olumsuzluklar yaratabilir. Bu nedenle aracınıza uygun jant ve lastik seçimi en önemli unsurlardan birisidir.

Pirelli lastikleri ve pirelli lastik fiyatları mevsimler, kış ve yaz lastiği olarak farklılık gösterecektir. Bazı durumlarda yaz aylarında kış lastiklerini edinmek ya da kış aylarında yaz lastikleri edinmek çok daha hesaplı olabilir. Yaz aylarında en uygun ve en ucuz fiyatlara pirelli lastik fiyatlarını bulabilirsiniz. Ayrıca pirelli kampanyaları da sizlere pirelli lastikler ve pirelli lastik fiyatları açısından yardımcı olacaktır. Genellikle yaz aylarında alınan kış lastiklerinde alıcılar mutlaka lastiklerin nasıl ve hangi koşullarda muhafaza edildiğini öğrenirler. Bu çok önemli bir unsurdur. Lastikler iyi koşullarda saklanmıyorsa, o lastiklerde aşınmalar meydana gelebilir. Bu durumda da lastiğin düz yolda gidişi dengesizleşir ve sürüş performansı açısından güvenli olmayan bir duruma neden olur.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 398
diğerlerini görüntüle 20
of 398
bir ücretli reklamdır
Yukarı git