Seçilen Filtreler

Dunlop Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

to
TL

Marka


Hepsini Göster

AB Etiketlemesi

to

Satıcı

Ekstra Seçenekler

İnşaat

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

Fiyat kategorisi

Dunlop lastik fiyatları ve seçenekleri

dunlop lastikleri ıslak ve kuru zeminde yol tutuş ve performans konusunda öne çıkan ve tüm testlerden yüksek performans sonuçlarıyla çıkan bir lastik. Hem ıslak hem de kuru yollarda en başarılı ve sağlam tutunabilen ve yüksek performans gösteren lastikler arasında gösterilen Dunlop lastik modelleri, dunlop lastik fiyatları ve en uygun dunlop lastik fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Dunlop lastikler performansı yüksek araçlar ve SUV gibi araçlar için tercih edilen lastikler arasında gösterilmektedir. Lastik fiyatlarına, dunlop lastik fiyatları ve en ucuz dunlop lastik fiyatlarına bakarken mutlaka farklı lastik modellerine de bakmanız gerekir. Eğer aracınızın ebatlarına uygun lastik almazsanız aracınızın performansı düşer ve yakıt tüketiminizde artış görülebilir. Bunu önlemek için mutlaka öncelikle aracınızın ebatlarına uygun dunlop lastiklere bakmalısınız. Aracınıza uygun lastiklerin ebatları diş derinliği, ebat, genişlik olarak fark göstermektedir.

Dunlop lastiklere bakarken, dunlop markasının yeni çıkarttığı ve birçok araçta sürüş performansında desteklediği MAXX050+ lastiği Türkiye’de piyasaya sunulmuştur. Dunlop lastik fiyatlarından haberdar olmak için dunlop kampanyalarına bakarken mutlaka MAXX50+ lastiklerine de bakmanız önerilir. Bunun nedeni ise bu lastiğin hem ıslak yollarda hem de kuru zeminlerde yola tutunma performansının yüksekliğidir. MAXX50+ dunlop lastik üst segment bir lastik olarak öne çıkıyor.

Dunlop lastiklerde yüksek performans ve verim

Dunlop lastikler yüksek verili araçların ihtiyacı olan her şeyi ve performansı onlara vermek için tasarlanmış ve oluşturulmuş. Çeşitli dunlop lastik kampanyalarında farklı fiyatlarla öne çıkan bu lastiğin bir diğer özelliği ise en son teknoloji kullanılarak üretilmiş olması. Bu lastik elbette en ucuz dunlop lastik fiyatları arasında yer almıyor ama dunlop lastik modelleri arasında en iddialı lastikler arasında öne çıkıyor.

Dunlop lastikler hem sürüş, hem de konforu birlikte sunmayı amaçlıyor. Bu nedenle de her yıl farklı araştırma ve geliştirme ve laboratuvar testlerinde geçiyor ve başarılı bir şekilde kendini geliştiriyor. Bir yanda sürekli teknolojik özellikler ekleniyor, diğer yanda ise sürücülere yüksek verim sağlıyor. Dunlop lastik fiyatlarıyla ilgili daha fazla bilgiyi dunlop kampanyalarında bulabilirsiniz.

Dunlop lastikleri aynı zamanda ebatları ve yol tutuşlarına göre kıyaslayabilirsiniz. Örneğin lastik-turkiye sitesi sizlere bunun için birçok fırsat sunuyor. Bu platform üzerinde dunlop lastik fiyatlarını ve dunlop lastik modellerini bulabilirsiniz ve kolaylıkla alım yapabilirsiniz. Web sitesi üzerinde hem alıcılarla birebir irtibata geçebilir ve lastikler arasından da doğru seçimi yapabilirsiniz. Eğer doğru lastiği almak istiyorsanız, mutlaka aracınıza uygun ve ebatlarını kontrol ederek bir seçim yapmalısınız. Her lastik aracınıza uymayabilir. Ayrıca, mevsimsel, yaz ya da kış lastikleri arasında da doğru seçim yapmanız gereklidir. Kış mevsiminin çok yoğun olduğu ve şartların zor olduğu bir yerde yaşıyorsanız ve ayrıca, sürüş yaptığınız yollarınız çok bozuksa lastik seçimini, lastik hamur seçimini de buna göre yapmanız beklenir. Sert ve zorlu zeminlerde yumuşak hamurlu lastikler önerilmez. Ayrıca, çok yağmurlu iklim koşullarında da lastik genişlikleri yol tutuşu ve performansı etkileyecek sonuçlar doğurabilir.

Dunlop lastikleri seçerken farklı modelleri değerlendirmeniz gerekiyor. Dunlop lastiklerin genellikle öne çıktığı konu yol tutuştur. Eğer farklı lastik fiyatlarına bakarak bir seçim yapmak istiyorsanız, dunlop lastik modellerini de kendi içlerinde değerlendirmeniz ve kıyaslamanız gerekmektedir. Karşılaştırarak çok daha iyi lastiklere sahip olabilirsiniz.

Dunlop lastik kampanyalarına bakarken de mutlaka lastiklerin üretim yılı ve saklama koşulları konusunda bilgi sahibi olmaya çalışın. Saklama koşulları bazı durumlarda bilinmeyebilir ama en azından üreticiyle irtibata geçerek lastik numarasını söyleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 62
diğerlerini görüntüle 20
of 62
bir ücretli reklamdır
Yukarı git