Seçilen Filtreler

Bridgestone Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

to
TL

Marka


Hepsini Göster

AB Etiketlemesi

to

Satıcı

Ekstra Seçenekler

İnşaat

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

Fiyat kategorisi

Bridgestone lastikler ve seçimi

1931 yılında Japonya’da kurulan bridgestone markası alında günümüzde bir lastikten çok daha fazlasını ifade ediyor. Bridgestone lastikleri bugün artık sağlamlığı ve yolda güvenin markası olarak algılanıyor. Bridgestone lastik fiyatları da buna göre piyasada kendilerine yer bulmaktadır. Lastik sektöründe dünyanın bir numarası olan Japonya’da birçok farklı ar-ge araştırmalarına tabii tutulan lastiklerden biri olan bridgestone 1988 yılında ise Sabancı Grup’la birlikte eşit hissedarlığa geçmiştir. Sonrasında ise Lassa şirketinin adı Brisa Bridgestone olmuştur. Günümüzde ise 196,000 metrekarelik bir tesiste faaliyet görmektedir. Şu anda Avrupa’nın en büyük altıncı lastik üreticisidir.

Bridgestone her yıl farklı teknolojik çalışmalar ve testler sonucunda kendisini geliştiren bir marka. Bir lastik seçerken Bridgestone lastik seçiyorsanız lastiklerin de birkaç özelliğini bilmelisiniz. Bridgestone lastikleri ütün performansı ve hem ıslak, hem de kuru zeminde üstün yol tutuş ve yolu kavrayış performansıyla öne çıkan bir lastik. Ayrıca, bridgestone ürettiği her lastiğin sonunda kullanıcılara hitap etmesi için tüm farklı araç lastikleri üzerinde çalışır ve birçok farklı araç lastiği üretiminde bulunur. Kamyonet, otobüs, minibüs, kamyon, hafif ticari ya da oto lastiklerin de bulunduğu geniş bir ürün gamına sahiptir.

Bridgestone lastik fiyatlarına hem lastiğin sağlamlığına göre bakmak gerekiyor, hem de piyasada bulunan diğer lastikler karıştırmak gerekiyor. İyi bir lastiğe sahip olmak istiyorsanız ve bridgestone lastiğinizin yıpratmak istemiyorsanız, lastiklerinizi mutlaka 15 gün içinde bir kere de olsa kontrol ettirin. Diş derinliği milimetrelerini kontrol ettirin. 1,6 altına düşmüşse değiştirin. Bozuk yollarda fazla hız yapmayın. Bozuk yollarda lastiklerinizi ani frenlerle ya da aşırı hızla zorlamayın. Bu lastiklerinizde aşınmaya neden olur.

Bridgestone lastik fiyatları ve kampanyaları

Her sağlam lastik gibi Bridgestone lastiklerinde kampanya fiyatları ve bridgestone kampanyaları çok rağbet görür. Bazen yaz aylarında kış lastiklerini edinme ve bridgestone lastik fiyatlarına bakmak, bazen de kışın yaz lastikleri bridgestone lastik fiyatlarını kontrol etmekte fayda var.

Ayrıca, Bridgestone lastik fiyatlarını da mutlaka karşılaştırmanız gerekmektedir. Bazı Bridgestone lastiklerin fiyatları diğerlerine göre farklı olabilir. Bu nedenle her Bridgestone lastik fiyatını araştırmak ve farklı fiyatları mutlaka değerlendirmek gereklidir. Ayrıca, Bridgestone kampanyalarından da haberdar olmak gereklidir.

Bir lastik alırken öncelikle lastiğin ömrünü gösteren üstündeki rakamları okumalısınız. Genellikle lastikler 10 yıllık zamanda kırk bin kilometrelik bir ömür gösterirler. Ancak, bu elbette değişkenlik gösterebilir. Bazı durumlarda bir lastik beş yıllıktır ama çok fazla kilometresi vardır. Bu durumda o lastiğin herhangi bir şekilde ömrünün kontrol edilmesi ve aşınmalara mutlaka bakılması gereklidir.

Ayrıca, lastikleri saklama koşulları da bir o kadar önemlidir. Bu konuda farklı bilgiler de vardır. Her durumda bilen bir kişiye ya da bir ekspere danışabilirsiniz. Lastik aldığınız yere sorabilirsiniz. Saklanan lastiklerin mutlaka üzerindeki aşınmalara dikkat ediniz, lastiklerin hava basıncına baktırınız .ayrıca, diş derinliklerinin de mutlaka kontrol edilmesi gerekmektedir. Diş derinliği azalan lastikleri kullanılmanız kesinlikle önerilmez. Bu nedenle lastiklerinizi taktırmadan önce kontrol ettirmeniz önemli bir unsurdur. Ayrıca, bu konu aynı zamanda ikinci el lastik alımında da geçerlidir. Lastiklerin ömrünü ve genel olarak durumunu kontrol etmeniz gerekir. Eğer lastikler de aşınma varsa yol tutuşu sağlam olmaz. Ayrıca, bazı lastik aşınmaları lastiklerin üzerinde görünmeyebilir. Bu nedenle mutlaka sürüş yapmanız gereklidir. Lastiklerin aşınmaları aynı zamanda araçtaki hızınızı da etkiler. Dilediğiniz gibi hız yapamayabilirsiniz ve hız yapmanız zorlaşır.

Bridgestone lastikleri ve en uygun Bridgestone lastik fiyatlarını turkiye-lastik.com adresinden bulabilirsiniz. Web sitesinde ayrıca tüm Bridgestone lastik fiyatlarını karşılaştırabilir ve farklı Bridgestone lastik fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 430
diğerlerini görüntüle 20
of 430
bir ücretli reklamdır
Yukarı git