Seçilen Filtreler

Goodyear Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

to
TL

Marka


Hepsini Göster

AB Etiketlemesi

to

Satıcı

Ekstra Seçenekler

İnşaat

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

Fiyat kategorisi

Goodyear lastik bilgisi ve seçimleri

Goodyear lastikler hem sağlam, hem de güvenli yol tutuş açısından en çok tercih edilen lastikler arasındadır. Yaz, kış ve dört mevsim lastikler olarak farklı modeller ve ebatlarda sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak lastik geliştiren Goodyear lastikler piyasada da farklı bir yere sahiptir.

Otomobillerde, 4x4 araçlara, hafif ticari araçlara ve geri kalan kamyon, kamyonet gibi araçlara sürekli lastik sağlayan Goodyear lastikler her alanda güveni öne çıkartarak üretim yapar. Karlı yollarda ve kuru zeminlerde en uygun ve performans açısından en iyi gelişebilen lastikleri yapan Goodyear lastikleri sürekli inovatif ve farklı modellerle birçok markayı arkasında bırakabiliyor. En son Cenevre Motor Şov’da yeni lastiği sundu. Bu lastikte de yapay zeka kullanılıyor ve Toyota’nın yeni araçlarında kullanılıyor.

Goodyear lastikler tüm bu özellikleri bünyesinde toplayarak en sağlam ve yüksek performanslı lastikleri araçlara taşımayı amaçlıyor. Goodyear lastik fiyatları da bu nedenle tüm yıl boyunca farklılıklar gösteriliyor. Yaz aylarında kışlık goodyear lastik fiyatlarından ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Kış aylarında ise yazlık goodyear lastik kampanyalarından yararlanmanız önerilir. Diğer yandan, goodyear lastik kampanyaları için de farklı web sitelerine bakarken lastik-turkiye.com web sitesinden farklı goodyear lastikleri ve goodyear lastik fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Lastik-turkiye.com web sitesi tüm goodyear lastik modellerini ve goodyear kampanyalarını karşılaştırmalı olarak farklı satıcılardan kaynak alarak sunabilir. Ayrıca, farklı ebatlarda bulunan goodyear lastikleri de en ucuz goodyear lastik kampanyalarını ve fiyatlarını da sizlere sunar. Böylece, lastik almanız kolaylaşır.

Goodyear lastikleri incelerken öncelikle yapmanız gereken aracınızın hangi ebatlarda lastiğe ihtiyacı olduğudur. Mutlaka, aracınıza tam uyan lastiği almanız beklenir. Eğer daha büyük ya da geniş goodyear lastiği tercih ederseniz aracınızın iç aksamına zarar verebilirsiniz. Bu durum da yol tutuşunuzu ve aracınızın performansını etkiler ve uzun dönem de aracınıza geri dönülemeyen hasarlar bırakır. İyi bir goodyear lastiğe sahip olmak için önceliğiniz aracınızın ebatlarına uygun lastiklere bakmaktır. Farklı goodyear lastik kampanyalarından kolaylıkla ebatlarınıza göre lastik bulabilirsiniz.

Goodyear lastik fiyatları ve kampanyaları

Yazlık lastik ve kışlık lastik konularında ise mutlaka lastiklerin hangi koşullarda saklandığını öğrenmeniz gerekir. Aşınmış ya da hasar görmüş bir lastik hiçbir işinize yaramaz hatta yoldaki performansınızı olumsuz yönde etkiler. İyi bir lastiğin mutlaka nasıl ve hangi koşullarda saklandığını bilirsiniz. Üreticiden ya da satıcıdan bunu öğrenebilirsiniz.

Lastiklerin ömürleri de lastik alımında önemli bir yer tutmaktadır. Örneğin iyi bir lastiğin ömür genellikle 5 ila 10 yıl arasında değişir ve yaptığı kilometre de 40 bin kilometre olacak kadar belirlenmiştir. Ancak, az kullanılmış ve çok iyi koşullarda kullanılmış lastiklerde bu süreçler fark eder. Örneğin, bir araç sadece gün bir kere kısa mesafe yol gidip geliyorsa ve uzun yol görmemişse bu durumda lastikleri de iyi durumdadır.

Goodyear lastikleri ve farklı goodyear kampanyaları sürekli kontrol etmeniz gerekmektedir. Yılında farklı zamanlarında farklı alanlarda goodyear kampanyalarına rastlayabilirsiniz. Bu kampanyalardan en ucuz goodyear lastik fiyatlarına da ulaşabilirsiniz.

Her zaman alacağınız lastiği hangi yol ve iklim koşullarından kullanacağınızı belirleyin. Bazen yumuşak hamurlu lastikler, bazen de sert hamurlu lastikler sizler için uygun olabilir. Uzun yollarda sert hamurlar ve kötü yol koşullarında da sert hamurlu lastikler önerilir. Düz asfalt yollarda ve iyi yol koşullarında da yumuşak hamurlu lastiklerin daha iyi olacağı bilinir. Lastiklerinizin daha iyi ve güvenli bir yol performansı vermesi açısından lastiklerinizi mutlaka on beş günde bir kontrol ettirmeniz ve hava basıncına baktırmanız önerilir.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 124
diğerlerini görüntüle 20
of 124
bir ücretli reklamdır
Yukarı git