Seçilen Filtreler

Nexen Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

to
TL

Marka


Hepsini Göster

AB Etiketlemesi

to

Satıcı

Ekstra Seçenekler

İnşaat

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

Fiyat kategorisi

Nexen lastikler

Nexen lastiklerin Kore’de oldukça sağlam ve güvenilir bir üretim alanı ve tüketici bilinilirlik alanı mevcuttur. 1956 yılında Güney Kore’de ilk oto lastik Nexen lastikleri tarafından üretilmiştir. Nexen lastikleri 2001 yılında Türkiye piyasasına gitmiştir. O zamandan beri de hem güvenlik, hem de rahat ve konforlu sürüş gibi konularda sektörde öne çıkmıştır.

Nexen lastik Heung-A firmasınındır ve bu firma 1952 yılında Kore’de kurulmuştur. İlk lastik üretiminin ardından 1985 yılında radyal lastik konusunda uzmanlaşmıştır. Sonrasında ise Michelin Kore firmasıyla ortaklığa girmiştir. Nexen ismini ise 2000 yılında almıştır ve sonrasında da pazarlama stratejilerini değiştirerek uluslararası yatırımlara başlamıştır. 2005 yılında ise Nexen Amerika kurulmuştur. Nexen daha sonralarında yenilenen ve inovatif teknolojileri kullanarak 28 inç lastik üretmeye başlamıştır.

Nexen lastik Türkiye’de gerekli birçok sertifikaya sahiptir. Bu şekilde nexen lastik nasıl ya nexen lastik özellikleriyle ilgili daha detaylı bilgi arayanlar için birçok sertifika ve AB yönetmeliğine uygun regülasyonlardan söz etmek mümkündür. Nexen 2003 yılında konvansiyonel lastik üretimine geçmiştir. Bu şekilde daha yüksek performans ve daha güvenilir bir lastik serisi geliştirmiştir.

Nexen günümüzde binek araçlara, SUV araçlara, 4x4 araçlara ve hafif ticari binek araçlarına özel lastikler üretmektedir. Ayrıca, güvenli yol tutuş konusunda da profesyonel üretimde araştırma ve geliştirme raporlarıyla öne çıkmaktadır.

Nexen lastikler 2017 senesinde, toplamda 60 milyon lastik kapasitesine ulaşmıştır. Böylece, dünyada lastik üreticileri içinde ilk on büyük kapasite üretimine girmiştir. Nexen lastikleri yüzde yetmiş oranında ürettiği lastikleri ihraç eder. İhraç edilen lastikler içinden yüzde 45 oranı sadece Amerika’ya gider. 150 ülkeye ihracat yapan nexen lastiklerinin fiyatları da uygundur.

Nexen lastik fiyatları

En ucuz nexen lastik fiyatları için birçok farklı kampanya mevcuttur. İnternette ve online alışveriş sitelerinde birçok nexen kampanyası ve nexen lastik fiyatı görebilirsiniz. En ucuz nexen lastikleri almak için ise tüm kampanyaları tek bir lastik karşılaştırma sitesinden karşılaştırabilir ve birçok alanda daha aktif olan nexen lastiklerle ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz. Örneğin, latik-turkiye web sitesinde bu fiyatları hem karşılaştırabilir, birçok farklı alışveriş sitesinden verilen fiyatları görebilir ve ayrıca lastiklerle ilgili teker teker detaylı bilgi de alabilirsiniz. Böylece hangi lastiği alacağınıza kısa zamanda karar verebilirsiniz.

Toplamda 250 adet distribütöre ulaşan nexen lastikleri her yıl cirosunu artırmayı hedefler. 2010 yılında 800 milyon dolar gibi bir ciroya ulaşan nexen global bir lastik şirketi olduğu için tüm dünyaya lastik ihraç etme hedefini benimsemiştir. Bu nedenle nexen lastikleri müşteri geri dönüşlerine önem verir ve sürekli yenilikçi testlerle ve yeni teknolojilerle kendisini yeniler.

Türkiye pazarına Konlas tarafından girdirilen ve dağıtılan nexen lastikleri öncelikle güvenilir yol tutuş ve yüksek performansıyla dikkat çeker, sonra da her iklimde ve coğrafi koşulda yüksek performans sergilemesiyle dikkat çekmektedir.

Nexen dünyada kaliteli lastik sırasında da üst seviyelerde yer almaktadır. Örneğin 2009 yılında 25. Sırada yer alırken sonraki yıllarda sırasını en üst seviyelere çıkartmayı başarmıştır. Nexen lastikleri belgelere ve dünya standartlarında yüksek kalite lastik olma özelliğine sahiptir.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 382
diğerlerini görüntüle 20
of 382
bir ücretli reklamdır
Yukarı git