Seçilen Filtreler

Falken Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

to
TL

Marka


Hepsini Göster

AB Etiketlemesi

to

Satıcı

Ekstra Seçenekler

İnşaat

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

Fiyat kategorisi

Falken lastikler ve falken lastik fiyatları

Japon menşeili Falken yüksek verim ve performans sağlayan radyal tipi lastik olarak üretime başlamıştır. Sonralarında ise kendini geliştirerek performans odaklı, yüksek kaliteli bir lastik markası haline gelmiştir. Falken ismi ise Japoncadan daha çok bir alman ya da Fransız ismi olarak seçilmiştir. 1983 yılında hayata başlayan bu marka birçok farklı lastik özelliğini de bünyesinde barındırır.

Falken lastikleri bugün ileri motor sporları sürücüleri kullanmakta. Ama falken lastikleri ve falken lastik fiyatlarını sürekli takip eden araç sürücüleri de mevcut. Çünkü lastiğin hem ıslak hem de kuru zeminlerde yüksek performans göstermesi ve farkını iyi kaliteyle ortaya koyması hafif ve ticari araç sürücülerini de en ucuz falken lastik fiyatlarını keşfetmemeye itmiştir. Falken lastik fiyatları değişkenlik gösterebilir. Lastik-turkiye.com websitesinde ise farklı falken lastik modellerine ve falken lastik fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Bunun nedeni de sitede çok fazla satıcı ve aracı bulunmasıdır. Falken lastikleri direk alıcısından alarak adresinize gönderebilirsiniz. Falken lastiklerin Sumitomo Rubber Group markalarından biri olduğu bilinmektedir. Falken lastikler bu grup içinde farklı bir yere sahiptir ve özellikle araştırma ve geliştirme testleri ve araştırmalarında özel bir yeri vardır. Bu nedenle son teknolojiyle birlikte sürekli gelişir. Ayrıca, falken lastikler motor sporlarında en önemli şirketlerin başında gelmektedir. Falken lastikler lastiklerin Sumitomo Rubber Group şirketindeki birçok özellik ve ar-ge araştırmalarından yararlanarak geliştirilmiştir.

Falken lastik kampanyaları

Ayrıca, Falken lastik kampanyalarını da bulmak mümkün. Falken lastikler bugün mühendislik harikası olarak bilinmektedir. Bu durumda fiyatlarına yansıtmaktadır. Hem enerjik hem de yol tutuşta sağlam bir yer edinen falken lastikler birçok özelliği de bünyesinde barındırır.

Lastik fiyatları, falken lastiklere bakınca arada büyük fark var gibi görünebilir. Ancak, bir lastiği aynı zamanda alınır ve kullanılır yapan da yakıt kontrolü ve yakıt tasarrufudur. Japon arabalarının yakıt konusunda tasarrufu konusunda başarılı bir noktada olması, aynı zamanda lastiklere ve lastiklerin yaptığı yakıt tasarrufuna da yansımaktadır. Bu nedenle falken lastiklerin kampanya fiyatlarında lastikleri edinmek için birçok farklı kişi araştırma yapmaktadır.

Falken lastikler şu ana kadar Porsche ve Nissan gibi markalara lastikler sağlamıştır ve birçok farklı alanda da özellikle spor arabalarda lastik üretimi yapmıştır. En ucuz falken lastik fiyatlarını bulmak için de birçok farklı internet sitesine bakabilirsiniz ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Lastik alırken aracınızı nasıl bir yolda kullanacağınızı bilmeni gerekmektedir. Öncelikle ıslak mı kuru mu ya da bozuk bir arazi yolu mu yoksa düz bir asfalt yol mu... tüm bunları belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü bu durum kullanacağınız lastikleri de değiştirir ve farklılaştırır. Uygun lastik kullanmazsanız lastiklerinizi aşındırır ve zarar verebilirsiniz. Bu nedenle her zemine uygun bir lastik seçmeniz gerekmektedir.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 383
diğerlerini görüntüle 20
of 383
bir ücretli reklamdır
Yukarı git