Seçilen Filtreler

Nokian Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

to
TL

Marka


Hepsini Göster

AB Etiketlemesi

to

Satıcı

Ekstra Seçenekler

İnşaat

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

Fiyat kategorisi

Nokian lastikler ve nokian lastik fiyatları

Nokian lastikler Finlandiya menşeili bir firma. Nokian yüksek performans ve güvenli sürüş açısından şu ana kadar birçok farklı testten geçmiş ve tüm bu testlerde de birinci olarak öne çıkmıştır. Nokian lastikler özellikle kış lastiklerinde oldukça yüksek oranda kaliteli sürüş ve performans sunmasıyla tanınıyor. Ayrıca, kış lastiğinde de dünya rekorunu elinde tutuyor. Yenilikçi bir firma olan Nokian lastikleri, Nokian çivili lastiklerinin üretiminde öne çıkıyor.

Nokian lastikleri ve nokian çivili lastikleri, genellikle nokian lastik kampanyalarında öne çıkan uygun fiyatlarıyla biliniyor. Nokian lastikleri genellikle, ağır iş makineleri ve ağır taşıtlarda tercih ediliyor. Nokian yenilikçi bir lastik firması. Nokian kampanyalarında iklime göre farklı lastikleri bulmak mümkün oluyor. En uygun Nokian lastik fiyatları için de kampanyalara ve farklı web sitelerini kontrol edebilirsiniz.

Nokian lastiklerin ömürleri genellikle oldukça uzun ve güvenli sürüş vaat eden lastikler arasında gösteriliyor. Ayrıca, Nokian lastiklerin fiyatları da uygun olmasıyla öne çıkıyor. En ucuz nokian lastikler için birçok nokian kampanyası mevcut. Bu kampanyaları farklı alışveriş sitelerinde de bulmak mümkün. Ancak, tüm Nokian kampanyalarına tek bir yerden ulaşmak isterseniz mutlaka lastik-turkiye.com adresine bakarak tüm fiyatları ve farklı lastik tiplerini karşılaştırabilirsiniz. Nokian lastikleri aynı zamanda çevreye dost üretimiyle de öne çıkıyor. Hatta bu konuda ödülleri de var. Sürekli gelişen ve yeni teknolojiyle harmanlanan lastikler olan nokian lastikleri kendini geliştirebilen uzun ömürlü lastikler arasında yer alıyor.

Nokian kampanyaları

Nokian lastikleri aynı zamanda yakıt tasarrufu konusunda da oldukça etkin ve birçok sürücü tarafında bu nedenle tercih edilen lastikler arasında yer alıyor. Uygun fiyatlara bulabildiğiniz Nokian lastiklerinizi aynı zamanda uzun süre yakıt tasarrufu yapacağınızı bilerek kullanabilirsiniz.

Nokian lastik kampanyalarına daha hızlı ulaşmak için birçok farklı alışveriş sitesine bakmak yerine tek bir adresten lastik Türkiye web sitesinden bakabilirsiniz. Tüm bu fiyatlar size en uygun nokian lastik fiyatlarını gösterecektir.

Nokian lastiklerin 2014 yılına ait cirosu toplamda 1,4 milyon Euro’ya ulaşmıştır. Nokian lastikler bu şekilde farkını da kanıtlamıştır. Nokian lastiklerin firma olarak 4,200 adet çalışanı vardır. Ayrıca, halka arz edilen nokian lastikleri NASDAQ üzerinde işlem de görmektedir. Bu da bu firmayı daha güçlü ve güvenilir bir firma haline getirmektedir.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 115
diğerlerini görüntüle 20
of 115
bir ücretli reklamdır

Nokian çivili lastikler

Eğer bir kış lastiğine sahip olmak istiyorsanız Kuzey bölgelerinin zor kış koşullarına dayanaklılıkla üretilen nokian lastikleri bunun için uygun seçim olacaktır. Zorlu ve soğuk hava koşullarına kolayca uyum sağlayabilen ve her yol koşulunda üstün performans sergileyen lastikler arasında gösterilen nokian lastiklerin birçok araca özel lastik ürünü bulunmaktadır.

Nokian lastiklerin en büyük özelliklerinden birisi de buz üzerinde çok hızlı gidebilen kış lastiği üretimi yapmış olmasıdır. Ayrıca, nokian lastikler çivili nokian ve çivisiz nokian lastik seçenekleriyle de mevcuttur. Bu açıdan da sektörde öncü bir lastik olma özelliğini taşır. Çivili Nokian lastikler buzlu yolda tek bir düğmeyle birlikte aktif hale gelmektedir. Bu açıdan en yüksek teknoloji kullanılan lastikler arasındadır. Nokian lastikler bu şekilde yolu daha iyi kavrayabilir ve sürücüye daha güvenli bir sürüş sağlar. Nokian lastiklerin marka olarak en çok bilindiği bölgeler İskandinav ülkeleridir. Ayrıca, Rusya’da da müşteri bilinci açısından oldukça yüksek bir yerdedir. Genellikle, soğuk iklim koşulları olan bölgelerde kullanılan lastikler arasında gösterilen nokian lastik fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Bu konuda birçok farklı alıcıdan farklı fiyatlar edinmek mümkündür.

Yukarı git