Seçilen Filtreler

Kumho Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

to
TL

Marka


Hepsini Göster

AB Etiketlemesi

to

Satıcı

Ekstra Seçenekler

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

Fiyat kategorisi

Kumho lastik

Kumho lastiklerin merkezi Kore’de bulunmaktadır. Kumho lastiklerinin sekiz farklı uluslararası bölgede şirketi bulunur. Ayrıca, kumho lastiklerinin 14 adet şubesi vardır.

Farklı bölgelerde farklı satış ve ofis olanaklarıyla tüketiciye ulaşan kumho lastikleri 180 ülkeye lastik ihraç eder. Bu ihracatın sonucunda ise 1,8 milyar dolar değerinde geliri olur. Global bir şirket olan Kumho lastikleri Çin, Almanya ve Amerika Birleşik Devletlerinde merkezlerinde işlem görür. Tüm bu işlemler ve tüketici memnuniyet anketleri ve şikayetleri Gwangju Kumho lastik üretim merkezinde toplanır ve bunun sonucunda da kumho lastik geliştirme birimi tarafından araştırma ve geliştirme testlerine tabii tutulur. Kumho lastiklerinin toplamda 8 adet Kore’de, 8 adet de uluslararası alanda üretim merkezi vardır.

Kumho lastik kampanyaları

Kumho lastik fiyatlarını ve kumho lastiklerini nasıl en uygun fiyatlara bulacağınız konusunda bazı web sitelerinden yardım alabilirsiniz. Hali hazırda birçok farklı alışveriş sitesi en ucuz kumho lastiklere ulaşmanız için kumho lastik fiyatlarında kampanyalar uygulamaktadır. Bu farklı kampanyalardan yararlanmak için farklı web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. En ucuz kumho lastik fiyatları için birçok farklı web sitesi mevcut. Alışveriş web siteleri ve karşılaştırmalı oto araç ve lastik siteleri sizlere bu konularda yardımcı olabilir. Diğer yandan, kumho lastikleri farklı kumho lastik modellerinin bilinirliğini artırmak için kampanyalar yapmaktalar. Kumho lastık fıyatları bu nedenle her geçen gün daha ucuz ücretlerde karşınıza çıkabilir.

Kış ve yaz lastikleri, kumho lastikler gibi farklı aramalar yapan üreticileri takip eden kumho bu konuda da oldukça teknolojik araştırma testler yapmaktadır. Böylece, dünya çapında marka bilinirliğini arttırmaktadır.

Kumho lastikler müşterilerin yorumlarına göre gelişme aşamalarından geçmiştir. 2010 yıllarında ise en yüksek ve en iyi derecede performanslı lastiklerini üretmiştir. Özellikle yarış arabalarında da tercih edilen lastikler arasında olan kumho lastikler, hızlı ve keyifli sürüş performansını hedefler.

Kumho lastikler aynı zamanda sosyal medya alanında mümkün olduğu kadar aktif olup, her zaman dürüst ve şeffaf bir şirket politikası gütmektedir. Bu nedenle de uluslararası arenada da en güvenlik şirketler arasında yer almaktadır. Kumho aktif bir şekilde müşterilerin talep ettikleri şekilde lastiklerini yeniler ve geliştirir. Kumho lastikler aynı zamanda Yokohama lastik grubuyla da anlaşma imzalamıştır ve böylece lastik üretimini geliştirmiştir. 2010 yılında da kuruluşunun ellinci yılını kutlamıştır.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 163
diğerlerini görüntüle 20
of 163
bir ücretli reklamdır

Kumho lastik fiyatları

Kumho lastikleri için farklı dönemlerde farklı kumho lastik kampanyaları düzenlemektedir. Örneğin yaz aylarında kış lastikleri, kış aylarında da yaz lastiklerine bakabilirsiniz. Kumho lastik kampanyalarından aynı zamanda ikinci el lastikleri de alabilirsiniz. Ikinci el lastik alımlarında da mutlaka dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi de lastiklerin ömürleri ve üretim yıllarıdır.

Kumho lastikler genellikle dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Birçok kumho lastik satıcısı ikinci el lastik satışında lastik üzerinde yazan bilgileri sizlere açıklar ancak sizler yine de kontrol etmeli ve birçok alanda önemli olan üretim yılı, ebat ve diğer farklı bilgileri edinmelisiniz. Ayrıca, lastiklerin hangi koşullarda saklandığını da öğrenmelisiniz. Bir lastiğin en önemli özelliklerinden birisi de söz konusu lastiğin kaç yıl kullanılmış olduğudur. Lastikler genellikle 10 yıllıktır ama bazıları çok az kullanılmış olabilir ve tahmin edilen kilometreden çok daha azdır. Bu nedenle ikinci el olarak da kolayca satılabilir. Bir lastik on yıl boyunca sadece bir kafeye gitmiş gelmiş olabilir ya da sadece az bir kilometre mesafede olan bir iş yerine gidip gelmiş olabilir ya da zorlu yol koşullarına hiçbir zaman çıkmamış olabilir. Eğer bu şekilde bir kış lastiğinden söz ediyorsak o lastik için her zaman ikinci el satış ve alış şansı vardır. Ayrıca, güvenle de kullanılabilir. Böylece, bu durumlarda mutlaka kumho kampanyalarına bakmanız önerilir. Bu tür sağlam bir lastik durumundan dolayı 2103 yılında bölge satış dağılımı 36,985 adetken 2014 ve farklı yıllarda da bu sayı artış göstermiştir. Kumho lastikler her zaman kolayca satılır ve alınır güvenlik durumuna sahiptir.

Kumho lastik kampanyaları ve en ucuz kumho lastik fiyatları da farklı alışveriş sitelerinde mevcuttur. Ayrıca, mutlaka lastik-turkiye.com web sitesinde de fiyatları görebilirsiniz ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Farklı sitelerden karşılaştırmalı fiyatlar sunan lastik-turkiye sayfası sizlere her olanağı sunar.

Yukarı git