Seçilen Filtreler

Debica Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

DEBICA LASTİK , BİR GOODYEAR MARKASI

Debica SA lastik şirketi, Polonya’nın en bilinen lastik üreticilerindendir. İlk Debica lastik fabrikası 1939 yılında otomobil lastiği üretimine başlamıştır. Başlangıçta Polonya ordusu için lastik üretimi yapan fabrika, İkinci Dünya Savaşı sonrasında artan talepler doğrultusunda, lastik teknolojisini ve üretimini yenilemiştir. 1960’lara kadar yeni yatırımlar yapılmış, daha teknolojik makineler getirtilmiş ve daha verimli ekipmanlarla daha modern bir üretim yapılması amaçlanmıştır. 1970’lerin zorlu ekonomik şartlarında, dünyadaki birçok firma gibi krizden etkilenerek üretimini pek genişletememiştir. Tüm zorluklara rağmen, 1986 ve 87 yılları arasında yeni bir tesis kurarak ağır yük taşıtları ve tarım araçları için lastikler üretmeye başlamıştır. Bundan sonra Polonya şirketi yenilenme sürecine girmiştir, 1994 yılında ise hisseleri borsaya açılmıştır.

1995 yılında Amerikan dev lastik şirketi Goodyear Lastik & Kauçuk bünyesine girmiştir. 1997’den beri de Goodyear’in en büyük üretim tesisidir ve hâlâ tarım araçları için lastik üreten Avrupa’daki tek fabrikası konumundadır. Burada Debica, Dunlop, Goodyear, Fulda ve Sava markaları için üretilen lastikler, tüm dünyaya satılmaktadır. Goodyear güvencesiyle üretilen lastik Debica ; İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, ABD ve Brezilya gibi ülkelere ihraç edilmektedir. Son yıllarda Debica lastik fiyatları sayesinde, Türkiye’de de bütçe sınıf lastikler arasında tercih edilen ve sevilen bir lastik markası olmuştur.

Farklı hava ve yol koşullarında yüksek güvenlik seviyesiyle, konfor ve dayanıklılığı bir araya getirir. Debica lastiklerinden hangisini seçeneğiniz konusunda kararsız kaldıysanız, ürünleri tek tek inceleyebilir veya en fazla dört lastik seçeneğini karşılaştırmaya ekleyerek sadece istediklerinizi bir arada görebilirsiniz.

Debica Presto HP yaz lastikleri, daha az yakıt tüketimiyle daha çok yol almak isteyen sürücüler düşünülerek tasarlanmıştır. Debica Passio lastik deseni sayesinde, ıslak ve kuru yollarda güvenli, kısa fren mesafeli, tasarruflu ve düşük gürültülüdür. Hem binek oto hem ticari araçlar için uygun bir yaz lastiğidir.

Debica Frigo kış lastikleri, Polonya’nın soğuk kış ikliminde bile yüksek kavrama ve hareket kabiliyeti sağlamayı hedeflemiştir. Buzlu ve karlı yollardaki çekiş gücü ve daha kısa fren mesafesi sayesinde, 7 derece altındaki hava sıcaklıklarında, ıslak zeminde dahi güvenli bir sürüş keyfi yaşatır.

DEBICA LASTİK FİYATLARI UYGUN MU

Aracınız için doğru lastik, dayanıklılığın yanı sıra yakıt tasarrufu da sağlamalıdır. Debica lastik modelleri, hesaplı fiyatına karşılık benzersiz ürün kalitesi sebebiyle otomobil sürücüleri tarafından tercih edilmektedir. Lastik fiyatları Debica kalitesine oranla oldukça uygundur. Debica ayrıca ticari araçlar için de çelik kamyon lastiği, off-road arazi lastiği ve tarım makineleri için değişik boyutlarda lastik çeşitleri sunar. Ağır vasıta ve tarım araçları için ürettikleri lastikler yolculuk sırasında her türlü engeli aşmak için tasarlanmıştır. Sunduğu tüm özelliklere bakarsak, tek avantajının fiyatı olmadığı ortadadır.

Debica, düşük fiyatlarına rağmen bu kadar yüksek konfor sağlayabilen birkaç lastik üreticisinden biridir. En ucuz Debica lastik fiyatları bu sayfada bulunmaktadır. Debica lastik nasıl diye merak ediyorsanız en beğendiğiniz ürünleri seçerek lastik özelliklerini ve en iyi fiyat tekliflerini bir arada görebilirsiniz. Karşılaştırma seçeneğini kullanarak istediğiniz modeller arasından arabanız için en uygun ve en ucuz lastikleri bulabilirsiniz.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 42
diğerlerini görüntüle 20
of 42
bir ücretli reklamdır
Yukarı git