Filtreleri aç

Kategoriler

LASTİK BOYUTU

Index

Brand

Zeige alles

EU Labeling


to

Seller

Additional Options

Construction

Starmaxx oto lastikler ve starmaxx oto lastik güvencesi

Starmaxx oto lastikler, Türkiye’de petlas lastik markasının altında üretilen zirai araç ve iş makineleri için özel yapılan bir markadır.

Starmaxx araba lastikleri, yenilikçi bakış açısıyla teknolojiyi birleştirir ve her yıl araştırma geliştirme testlerinden geçerek yenilenir. Tüketiciyle sürekli geri bildirim ve farklı alanlarda iletişimde olan starmaxx araba lastikler, diğer yandan hafif ticari, otobüs, kamyon, binek, farklı iş makinesi ve inşaat makineleri lastikleri olmak üzere ürün gamı mevcuttur. Starmaxx araba lastikleri her zaman güvenli ve zorlu yollara karşı dayanıklı olarak üretilir ve her alanda fark yaratmak için yenilenir.

İş makinelerinde en iyi ve en sağlam duruma gelmek için, dünya çapında bir lastik markası olmak için üretim yapan starmaxx oto lastiklerin güven sertifikaları ve ISO belgeleri de mevcuttur.

Starmaxx oto lastik fiyatları

Starmaxx oto lastiklerinin fiyatları birçok web sitesinde farklı olarak karşınıza çıkabilir.

En ucuz starmaxx oto lastik fiyatları için farklı web sitelerinde yer alan starmaxx lastik fiyatlarına bakınız ve tüm fiyatları karşılaştırınız.

En uygun starmaxx oto lastik fiyatlarına ulaşmak istiyorsanız, karşılaştırmalı lastik sitelerine bakmalısınız. Lastik- turkiye.com adresinde sizlere bu fiyatları birçok satıcıdan karşılaştırmalı olarak bizler sunuyoruz. Bu lastik fiyatlarına bakarken mutlaka satıcılarla direk iletişime geçmeniz önerilmektedir.

Farklı alışveriş sitelerindeki starmaxx oto lastik fiyatlarını kolayca aynı sayfada ve toplu şekilde tek bir platformda görebilirsiniz. Bu alışveriş sitelerinde yer alan starmaxx oto lastik kampanyalarına bakabilirsiniz.

Daha fazlası

Starmaxx Araba Lastikler

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Starmaxx

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 1
of 1
bir ücretli reklamdır