Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

EU Labeling


to

Seller

Brand

Zeige alles

Construction

ZETA LASTİK MARKASI KİMİNDİR

Zeta lastik, 2002 yılında Çin’in en büyük liman şehri olan Şanghay’da kurulmuş olan lastik imalatçısı SD International’ın özel markasıdır. Pace, Toledo ve Zeta markalarının oto lastik seçeneklerinde bulunan desenler, yüksek hızlarda bile ve tüm yol koşullarında daha iyi yol tutuşu sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Her türlü yolda güvenli yol tutuşu ve konforlu sürüş sunan lastik Zeta, aracınızın ihtiyaçlarına yönelik üretilmektedir. Eğer kamyon, kamyonet, 4x4 ve SUV arazi araçlarına özel, yük taşıma kapasitesi yüksek, sürüş konforlu, düşük fiyatlı ve uzun ömürlü lastikler arıyorsanız Zeta lastik fiyatları sizin için uygun bir seçenek.

Zeta’nın yaz ve dört mevsim lastikleri, ıslak zeminlerde yüksek kavrama kabiliyeti ve kızaklamaya karşı koruma bakımından iddialı görünüyor. Kış lastikleri, daha stabil sürüş ve daha iyi frenleme imkanı sunuyor. Zeta Azura lastikleri ise 4x4 arazi araçları için kontrollü yol tutuşu, yüksek çekiş gücü ve düşük gürültü seviyesiyle öne çıkıyor.

ZETA LASTİK FİYATLARI NASILDIR

Lastik fiyatları Zeta ürünlerinin tercih edilme nedenlerinden biri. Her daim güvenli bir sürüş için, aracınızın lastiklerinin yıllık bakımını aksatmamalı, gerektiğinde değişimini yapmalısınız. Üstelik mükemmel lastikler için çok fazla para ödemenize de gerek yok. Zeta, hem rekabetçi fiyatı hem de kalitesiyle öne çıkan lastik seçeneklerinden biri.

En ucuz Zeta lastik fiyatları diğerleriyle burada karşılaştırılabilir. Arabanıza hangi lastiği seçeceğinizi bilmiyorsanız, sizin için seçtiğimiz tüm ürünlere göz atmadan ne alacağınıza karar vermeyin.

Daha fazlası

Zeta - Fiyatları karşılaştır ve ucuza al Zeta Online

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Zeta

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 1
of 1
bir ücretli reklamdır

Masaüstü siteyi görüntüle