Seçilen Filtreler

Yokohama Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

Yokohama lastikleri

1917 yılında Tokyo’da hayata geçen Yokohama lastikleri, Yokohama Rubber Co’nun en önemli markasıdır. Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden birisi haline gelen Yokohama lastiklerinin Japonya genelinde toplan 11 şirketi var. Dünyada ise toplamda sekiz adet şirkete sahip. 29 adet şirketi yöneten Yokohama lastiklerinin üretim yapan 11 adet tesisi bulunuyor. Bu rakamlarla dünyada bir dev haline gelen lastikler birçok ülkede tüketici bilinilirliği konusunda da başı çeker durumdadır.

Yokohama lastikleri kamyon, kamyonet, araba, iş makinaları, forklift gibi makinalar, otobüs, hafif ticari ve minibüs gibi her türlü araç için farklı ebatlarda lastikler üretiyor. Diğer yandan, farklı alanlarda da icraatları mevcut. Bunlardan birkaçı uçak tuvaletleri ve su tankları gibi endüstriyel ürünleri de kapsamaktadır.

Yokohama lastiklerini en çok motor sporlarında duyarsınız. Motor sporlarında güvenle ve yıllardır sürekli tercih edilen lastikler arasında yer alan yokohama lastikleri, bu alandan aldığı yıllık tecrübesini farklı lastik üretim alanlarında kullanıyor. Her yıl birçok araştırma ve geliştirme testleri ve faaliyetleriyle kendisini yenilene lastikler arasında yer alan yokohama lastikleri üretim ve gelişimi destekliyor. Lastiklerde her zaman yüksek performans, yazlık ve kışlık lastiklerde rahat ve güvenli kullanım gibi özelliklere önem veren lastikler arasında yokohama şirketi hem spor arabalar için özel lastikler üretmeye devam ediyor hem de her türlü lastik ürün gamında güvenli ve sektör birincisi olarak öne çıkıyor.

Yokohama lastik fiyatları

En ucuz Yokohama lastikleri genellikle alışveriş sitelerinde ve farklı lastik karşılaştırma sitelerinde görebileceğiniz lastik kampanyalarında bulabilirsiniz. En ucuz yokohama lastik fiyatlarını ararken mutlaka birkaç özelliğe dikkat etmeniz önerilmektedir. Birçok sürücü araçlarında daha geniş jant ve lastik seçimi yapmak isteyebilir ama bu seçim sürüş konusunda güvenlik açığına sebebiyet verir. Bu nedenle her zaman birebir ebatlarda lastikler alınması önerilir. Yokohama lastikleri alırken bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise lastiklerin ömürleri ve hangi koşullarda saklanmış olduklarıdır. Birçok alıcı lastikleri alırken üstlerindeki rakamları okuyamaz. Oysaki bu rakamlardan birkaçı lastiğin üretildiği yıl, ay ve haftayı ifade eder. Bu nedenle mutlaka üretim yılını öğrenmeniz önerilir. Böylece, lastiğinizin hangi koşullarda saklandığını da öğrenebilir ve yol tutuş proformanızda ve iklim koşullarında nasıl bir lastiğe ihtiyacınız olduğunu keşfedebilirsiniz. Yokohama lastikleri alırken hangi iklim koşullarında ve şartlarında kullanacağınızı belirlerseniz çok daha rahat seçim yapabilir ve kolayca yakıt tasarrufu da yapabilirsiniz.

Yokohama lastikler her zaman müşteri geri bildirimlerini önemser ve buna göre şekillenir. Kendini yenilerken polimer teknolojisi kullanır. Bu teknoloji tüm dünyada lastiklerde kullanılması beklenen bir teknolojidir ve birçok diğer teknolojiye oranla gelişimi daha güvenli ve sağlamdır. Bu da Yokohama lastiklerinin çok daha güvenli olmasını sağlar. Yokohama lastikleri üretim konusundaki teknolojilerini de sürekli geliştirir ve kendisini de geliştirmekle yükümlü bir lastik markası olduğunu kanıtlar.

Her yıl bu gelişimleri sayesinde ödüller alır ve kendisini kanıtlar. Yokohama lastikler 2007’den beri Intercontinental Ralli Challenge’ın ortaklığını üstlenmiştir. Bu sayede birçok yarışta da ismini duyurmuştur. Ayrıca, Türkiye’de de birçok rallici bu lastikler üzerinde piste çıkmıştır. Bunlardan birkaçı da Çiçek Güney ve Burcu Çetinkaya’dır.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 68
diğerlerini görüntüle 20
of 68
bir ücretli reklamdır
Yukarı git