Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

EU Labeling


to

Seller

Brand

Zeige alles

Construction

WİNDFORCE LASTİK MARKASI HAKKINDA

Windforce lastik markası, Çin’in Shandong eyaletinin Shouguang kentinde bulunan lastik imalatçısı Shandong Haohua Tire Co. tarafından üretilmektedir. Büyük üretim tesislerinde çalışma alanları, depolar ve ofisler konumlandırılmıştır. Burada senede 20 milyon binek otomobil ve 2 milyon kamyon lastiği üretilmektedir.

Windforce lastik 2011 yılından beri yolcu araçları, SUV, hafif ticari araçlar ve kamyonlar için çeşitli ebatlarda lastik modelleri üretmektedir. Hem iç piyasada hem uluslararası pazarda popülerlik kazanan Windforce markası, Çin’den dünyaya yayılarak yüksek kaliteli ekonomik lastik markaları arasına girmeyi başarmıştır.

Windforce lastiklerinde bulunan tüm desenler, araç türünün ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanır. Araştırma-geliştirme çalışmalarıyla birlikte Hollanda, Almanya, Japonya ve Çin’den getirilen birinci kalite malzemelerle üretilen lastik Windforce , istikrarlı bir kalite hedeflemektedir.

Windforce Catchgre GP100 farklı ebatlarda üretilen ekonomik yaz lastikleridir. Lastiğin diş blokları, tüm hava koşullarına adapte olarak iyi bir kavrama sağlar. Yüksek hızlarda stabildir, kuru zemin performansı gibi ıslak zemin performansı da başarılıdır. Şehir içi kullanımda sessiz ve konforlu bir sürüş sağlar.

Windforce Catchpower araba, kamyonet ve 4x4 arazi aracı lastik çeşitleri, ıslak zeminlerde daha iyi performans için geliştirilmiş bir desene sahiptir. Windforce Performax ise 4x4 offroad araçlar ve kamyonetler için özel olarak üretilmiştir. Yumuşak özellikte olmasına rağmen yüksek hızlarda stabilite ve kontrollü viraj alma sağlar. Kuru zeminlerde de kavrama özelliği iyidir.

Windforce Snowpower kış lastiği deseni, düşük hava sıcaklıklarında ve karlı kış yol şartlarında lastiğe esneklik sağlayan bir şekilde tasarlanmıştır.

WİNDFORCE LASTİK FİYATLARI NEDİR

Windforce lastik, sıkı kalite-performans yönetimi sayesinde uygun fiyatlarda sunulmaktadır. ISO kalite sertifikalarına sahiptir. Çevre dostu, güvenli ve ekonomik lastikler arasındadır.

L astik fiyatları W indforce ürünlerinin neden tercih edilebileceğinin bir başka göstergesidir. Yüksek kaliteyle makul fiyatı bir arada sunan bir lastik olarak, Windforce lastikleri arabanız için uygun bir seçenektir. Bu sayfada en ucuz Windforce lastik fiyatları yer almaktadır.

Windstone lastik fiyatları arasında burada karşılaştırma yapabilirsiniz, beğendiğiniz ürünlerin fiyatlarını en düşük fiyattan en yüksek fiyata göre sıralayabilirsiniz.

Daha fazlası

Windforce - Fiyatları karşılaştır ve ucuza al Windforce Online

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Windforce

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 1
of 1
bir ücretli reklamdır

Masaüstü siteyi görüntüle