Seçilen Filtreler

Viking Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

Viking lastikler ve Viking lastik fiyatları

Viking lastikler birçok hafifi ticari ve geniş araç tarafından tercih edilen lastikler arasında gösterilmektedir. Nedeni ise çok basit: Viking lastikler ve Viking lastik fiyatları genellikle çok farklı fiyatlara bulunabilir.

Viking lastikler uzun süredir ar-ge çalışmaları ve testlerle birçok alanda desteklenmiş ve kendini geliştirebilmiş bir lastik markasıdır. Avrupa’da üretilen Viking lastikler Avrupa birliği mevzuatlarına ve uygulamalarına uygun üretilmiştir ve genellikle geri dönüşleri çok olumlu ve sağlamlık konusunda da farklı modellerde kendini kanıtlamış bir lastik markasıdır.

Viking lastikler seksen yıldır lastik üretiminde uzmanlaşmıştır. Almanya menşeili bu lastik, geliştirme testlerinde de Almanya’da sürdürülür. Viking lastiklerin bir diğer özelliği ise yakıt tasarrufu sağlaması ve sağlamlığıyla uzun süre lastik üzerinde aşınma olmadan rahatça kullanılmasıdır.

Viking lastik kampanyaları

Zor iklim koşullarında ve zor yollarda sürüş performansında eksiklik görülmeden öne çıkan lastikler arasında sayılan Viking lastik modelleri en son teknolojik özellikleri de bünyesinde barındırır. Ayrıca, sportif alanlarda da kullanılır ve kolayca her yola adapte olabilir. Hem yaz aylarında hem de kışlık lastik klasmanında çok tercih edilen lastikler arasında sayılan Viking lastik fiyatları ve en ucuz Viking lastik fiyatları için de birçok farklı web sitesi vardır. Lastik-turkiye.com web sitesinde ise Viking lastik kampanyalarından haberdar olabilirsiniz ve satın almak istediğini lastiklerle ilgili bilgi edinebilirsiniz. Viking lastikler Norveç’te başladığı üretim hayatına Alan teknolojisini de eklemiştir. Lastik üretiminde bir numara olan ülkelerden biri olan Almanya, Viking lastik üretiminde de bir numaraya ulaşmıştır.

En ucuz ve en uygun Viking lastik fiyatları için birçok farklı yerde araştırma yapmanız önerilir. Viking kış ve yaz lastiklerde sağlamlık öne çıktığı için ikinci el konusunda da oldukça başarılı bir markadır.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 65
diğerlerini görüntüle 20
of 65
bir ücretli reklamdır
Yukarı git