Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

Brand

Zeige alles

EU Labeling


to

Seller

Additional Options

Construction

Taurus lastik seçimi

Taurus lastikler Michelin lastiklerinin altında üretilen ve Michelin lastiklerinin de sağlamlığından yararlanan araştırma ve geliştirme testlerinde sağlamlık açısıdan başarılı olan bir lastik markasıdır. Taurus lastikler Avrupa’da üretilir.

Taurus lastikler genellikle ağır vasıta lastikleri olarak öne çıkar. Kamyonlar, iş makineleri, ziraat endüstrisinde kullanılan birçok iş makinesinin lastikleri olarak öne çıkan taurus lastiklerin fiyatları da birçok farklı alanda değişiklik gösterebilir.

Taurus lastikler her yıl farklı laboratuvar testlerinden geçerek son teknolojik gelişmeler eklenerek farklılaşır ve gelişir.

Lastik seçimi yaparken mutlaka dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi lastiklerinizin aracınızın ebatlarına göre olmasıdır. Bazı lastikler aracınıza büyük gelebilir. Daha büyük lastikleri ya da daha geniş lastikleri tercih etmek aracınızın yıpranmasına özellikle de aks sisteminin yıpranmasına neden olabilir. Ayrıca, aracınızın ebadına göre olmayan lastikler yol tutuş ve hız performansını etkiler.

Taurus lastiklerinize bakım için mutlaka on beş günde bir kontrol ettirin. Ayrıca, taurus lastiklerin hava basıncına dikkat edin. Diş derinliklerini ölçtürün.

Taurus lastik kampanyaları

Artık birçok markada farklı kampanyalara mevcut. Birçok sitede farklı taurus lastik kampanyası ve uygun taurus lastik fiyatları bulabilirsiniz. Birçok web sitesi sizlere karşılaştırmalı taurus lastik fiyatları da sağlayabilir. Bu konuda gelişmiş bir web sitesi olan lastik-turkiye.com ise sizlere hem satıcılarla irtibata geçmenizi sağlar, hem de dilediğiniz lastiği dilediğiniz fiyatlara bulmanızda yardımcı olur. Taurus lastik fiyatlarını karşılaştırmak ve farklı fiyatlara bakmak taurus kampanyalarından haberdar olmak için lastik-turkiye.com websitesini takip edebilirsiniz.

Bazen lastikleri mevsiminin dışında almak da fiyatlar açısından sizlere yardımcı olabilir. Taurusu lastik fiyatlarında, yazın, kış lastiklerinde, kışın da yaz lastiklerinde indirimler görebilir. Bu tür kampanyalardan lastik satın alırken, en ucuz taurus lastik fiyatlarını ararken ve bulduğunuzda mutlaka lastiklerin saklama koşullarına bakmalı ve hangi koşullarda saklandığına dikkat etmelisiniz. Saklama koşullarına göre lastiklerin aşınma durumu olabilir. Aşınan lastik de sorun çıkartabilir. Özellikle de iş makineleri ve ağır vasıta lastiklerinde, taurus lastikler gibi, bu durum aracınıza büyük sorun olabilir. Bu nedenle hem lastiklerin ömrünü kontrol etmeniz gerekmektedir hem de lastiğin hangi koşularda saklandığını öğrenmeniz gerekmektedir.

Daha fazlası

Taurus Lastikler

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Taurus

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 1
of 1
bir ücretli reklamdır