Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

Price

TL
to
TL

EU Labeling


to

Seller

Brand

Zeige alles

Additional Options

SYRON LASTİK ALINIR MI

Henüz 2004 yılında, Almanya’nın Mannheim şehrinde üretilmeye başlayan Syron lastik markası, motor sporları alanındaki deneyimi sayesinde, yarış arabalarının ihtiyaçlarını karşılamadaki başarısıyla öne çıkmıştır. Drift yarışlarında, Syron markası yarış pilotları için sponsor olmaya devam etmektedir.

Yaklaşık 30 yıldır Almanya’da araba lastiği, jant ve aksesuarlar üreten Keskin Europa GmbH şirketinin sahibi aslen Bayburtlu bir ailedir. Keskin ailesi, başlangıçta bisiklet lastiği ve jantları üretiyordu, 1995 yılında oluşturdukları Keskin Tuning markası altında Avrupa’da lüks sınıfa yönelik jant ve lastikler üretmeye başladılar. Bu arada orta sınıfın ihtiyaçlarını unutmadılar ve “Mam” jantlarını imal edip satmaya başladılar. Daha sonra şirket yeni bir girişimle, Bayburt’un yöresel yemeği “Ziron”dan esinlenerek ürettikleri Syron marka lastiklerini de piyasaya sürdüler. Lastik fiyatları Syron modellerinin yüksek kalitesine kıyasla düşük bile sayılabilir. En tanınmış dünya markalarının da yer aldığı karşılaştırmalı test sonuçlarında, fiyat performans değerleri açısından en iyi markalar arasında yer almıştır.

Farklı araç model ve türlerine göre uyarlanmış en üstün Alman teknolojileri kullanılarak üretilmiş lastiklerdir. Hem kuru hem ıslak yolda Syron lastikleri güvenilirdir. Benzersiz kauçuk-silika bileşimli lastikleri, kelimenin tam anlamıyla asfalta tutunarak kavramayı kolaylaştırır ve mükemmel bir sürüş deneyimi yaşatır.

Çevreye duyarlı, sürdürülebilirlik bilinciyle üretilen çevre dostu Syron Blue Tech yaz lastiklerinin, sıradan otomobil lastiklerine göre, her türlü mevsim şartlarında güvenlik ve performans değerleri beklentilerin üzerinde çıkmıştır. Düşük yuvarlanma direnci, ekonomik yakıt tüketimi ve tüm zeminlerde iyi yol tutuşu özellikleri sayesinde çevreci ve güvenli lastiklerdir. Syron Race 1 yüksek performans yaz lastikleri, ıslak ve kuru yolda güvenlik için tasarlanmıştır, yüksek hız halinde bile olağanüstü kavrama gücündedir.

Hafif ticari araçlar için üretilen Syron lastikleri, dört mevsim ihtiyaç duyulan tüm güvenlik ve konforu sağlar. Everest modeli, kışın zorlu şartlarında güvenlik ve konfordan ödün vermeyerek yüksek performanslı bir sürüş sunar. Buzlu ve karlı yollarda dengeli çekiş gücü sayesinde, yolda karşılaşabileceğiniz tüm olumsuzluklara karşı dayanıklıdır. Farklı ortamlarda bir lastikten bekleyebileceğiniz en yüksek verimi sağlar.

Syron lastik çeşitleri arasından, Syron 365 Days ise ılımlı hava şartlarına sahip yerlerde tercih edilmektedir. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra Syron lastik fiyatları araç sahipleri için oldukça uygun bir fiyat aralığında sunuluyor.

SYRON LASTİK FİYATLARI NASILDIR

Syron lastik nasıl bir kalite ve fiyatta diye merak ediyorsanız doğru sayfadasınız. Benzer fiyat aralığındaki lastiklere göre, yerli lastik Syron performans açısından en çok tercih edilen lastik seçeneklerinden biri olmaya aday. Özel olarak geliştirilmiş kauçuk bileşimi ve lastik tasarımı sayesinde dayanıklılık ve iyi yol tutuşu bütçenizi fazla zorlamadan sağlar.

Eğer Syron lastiklerini takım olarak almayı düşünüyorsanız, sizin için en uygun olan modelleri seçerek aralarında fiyat karşılaştırması yapabilir, en iyi fiyatları listeleyebilirsiniz. En ucuz Syron lastik fiyatları bu sayfada sizi bekliyor.

Syron, yarış teknolojisini günlük kullanıma uyarlayarak otomobil, SUV veya 4x4, hafif ticari, kamyon ve otobüs lastiklerinin dört mevsim hava koşulunda gereksinim duyduğu özellikleri yerine getiriyor. Kurulduğu günden bu yana Syron lastikleri, sürücüleri özellikle yüksek güvenlik ve konfor konusunda memnun etmeyi amaçlıyor.

Daha fazlası

Syron - Fiyatları karşılaştır ve ucuza al Syron Online

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Syron

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 54
of 54
bir ücretli reklamdır

Masaüstü siteyi görüntüle