Seçilen Filtreler

Starmaxx Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

Ekstra Seçenekler

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

Fiyat kategorisi

Starmaxx lastikler

Starmaxx lastikleri petlas lastik tarafından üretilen ve her konuda güven ve performans amaçlayan bir lastik markasıdır. Petlas markasının altında bu şirketin her türlü yenilikçi ve inovatif bakış açısını benimseyen starmaxx lastiklerin, her açıdan geniş bir araştırma geliştirme laboratuvar geçmişi ve sürekli yenilenen güvenli lastikler olma özelliği öne çıkar. Starmaxx lastikler her zaman sürücünün geri bildirimlerine dayanarak kendisini yeniler. Starmaxx lastiklerin genellikle binek, otobüs, kamyon, hafif ticari, iş makinesi ve inşaat makineleri gibi farklı bir ürün gamı mevcuttur. Bu bağlamda, starmaxx lastikleri en güvenilir ve zorlu iklim ve yol koşullarında en dayanıklı lastiği üretmek için çabalar ve bu konuda da uzmanlaşmıştır.

Starmaxx özellikle de zorlu yol koşullarında oldukça güvenilir ve uzmanlaşmış bir lastik türüdür. Starmaxx lastiklerin ISO 9001 güvencesi ve belgesi, diğer yandan da AQAP-110 sertifikaları vardır. Bu konuda güvenden asla ödün vermeyen ve bu konuda uzman kişiler tarafında kontrollerden geçen starmaxx lastikleri yüzden fazla ülkeye ihraç edilir ve tüketici anketleri, tüketici geri bildirimleri gibi konularla her yıl kendisini yeniler.

Starmaxx lastik fiyatları

İş makinelerindeki lastiklere yeni bir bakış açısı, güvence ve profesyonel yol tutuş tecrübesi ekleyen starmaxx lastikleri birçok farklı fiyata bulunabilir. En ucuz starmaxx lastik fiyatlarına ulaşmak için mutlaka starmaxx lastik kampanyalarına bakmanız ve gerekiyorsa bu kampanyaları yaz ve kış takip etmeniz önerilir. Ayrıca, starmaxx lastik kampanyaları, ucuz lastik, starmaxx lastik fiyatları için de lastik karşılaştırma sitelerini kontrol edebilir ve her türlü fiyatı ve ebadı karşılaştırabilirsiniz. Lastik-Turkiye adresinde ise bizler sizlere en uygun starmaxx lastik fiyatlarını farklı satıcılardan gelen haliyle yansıtırız. Tüm alışveriş sitelerindeki starmaxx lastik fiyatlarını aynı sayfada ve aynı platformda görebilir ve hepsini birbiriyle karşılaştırabilirsiniz. Bu alışveriş sitelerindeki starmaxx lastik kampanyalarına bakabilir ve birçok farklı kampanya fiyatını öğrenebilirsiniz.

Endüstriyel alanda oldukça sık rastlanan starmaxx lastikler, tüm dünyada en sağlam ve geniş lastik dağıtım ağının sahibidir. Bu şekilde de oldukça güvenli bir lastik olduğunu kanıtlamıştır. Müşterilerine odaklanan pazarlama yapısı sayesinde hızlı bir şekilde kendisini yeniler ve her yıl farklı teknoloji ve sağlamlık testlerinde geçer. Araştırma ve geliştirme testlerinde en önde bulunan starmaxx endüstriyel lastikler ürün gamında da en önlerde yer alır.

Starmaxx lastiklerinin amacı ise normal yollarda kullanılmayan hizmet lastiklerinin üretimi ve ihracatında dünyada 3. lastik markası olmaktır. Ayrıca, radyal teknolojisini de kullanan marka dünyada bu konuda tüketici bilincini artırmak için çalışmaktadır.

Starmaxx lastiklerinin bir diğer amacı ise uluslararası pazar ağında daha sağlam bir yere oturmak ve çok daha fazla tüketiciye ve ülkeye ulaşmaktır. Bunun için her yıl pazarlama konusunda çalışmalarını geliştiren starmaxx aynı zamanda yeni sertifikalar ve güvence sertifikalarıyla öne çıkmaktadır.

En ucuz starmaxx lastik fiyatları için arama yaptığınızda her alanda tüm lastikleri mutlaka kontrol etmeniz beklenir. Bu konuda özellikle de lastiklerin hangi koşullarda saklandığını öğrenmeniz gerekmektedir. Ayrıca, starmaxx gibi iş makinesi ve zirai lastiklerde mutlaka satıcıyla direk kendinizin irtibata geçmeniz önerilmektedir. Her zaman kaliteli ve güvenli bir marka olmayı hedefleyen starmaxx lastikler her alınan lastikle ilgili mutlaka geri dönüş bekler ve müşteriyle direk ilgilenir. Direk müşteriyle irtibata geçen starmaxx lastik her zaman müşterisine odaklanan bir firma olmuştur. Starmaxx lastikleri tüm kaynaklarını kullanır ve yenilikçi bir bakış açısıyla her yıl yeni bir alana açılım yapar. Ayrıca, lastiklerini de sürekli iyileştirmeyi hedefler.

Aramanızla eşleşen başka ürün bulunamamıştır.

En popüler ürünlerimizi burada bulabilirsiniz:

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 1549
diğerlerini görüntüle 20
of 1549
bir ücretli reklamdır
Yukarı git