Seçilen Filtreler

Semperit Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

Ekstra Seçenekler

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

SEMPERİT LASTİK BİR CONTİNENTAL MARKASI

Semperit lastik , 1906 yılında Avusturya’da kurulan bir otomobil lastiği markasıdır. 1900’den beri kendi lastiklerini üreten markanın ilk kış lastikleri, 2016 yılında 80 yılını geride bıraktı.

Sektörün en büyükleri arasında bulunan Alman lastik üreticisi Continental, 1985 yılında Semperit’i bünyesine katmıştır. O tarihten beri lastik Semperit , Continental’in teknoloji konusunda uzmanlığından yararlanılmaktadır. Bu markanın ismi, Latince “Semper it”ten gelir, bu da “daima işe yarar” anlamı taşımaktadır. Semperit, karşılaşabileceğiniz en zor koşulların üstesinden gelmek için geliştirilmiş kaliteli lastik modellerine sahiptir.

Semperit markasının otomobil, SUV, van araçlar için tasarladığı lastik modellerini burada inceleyebilirsiniz. Semperit Speed-Life 2 lastikleri yaz ayları boyunca, otomobil veya SUV ile güvenli bir yolculuk için çok yönlü olarak tasarlandı. Kuru yolda mükemmel yol tutuşu sağlar, ıslak yolda bile kısa fren mesafesiyle güvenilirdir. Speed-Life yaz lastiklerinde aşınmalara karşı dirençli, yeni mavi silika hamur teknolojisi kullanılmıştır.

Semperit Van-Life serisi kamyonetler için tasarlanan yaz lastikleridir. Ağır yükleri güvenle taşımak için geniş kanalları vardır. Lastik özel desen tasarımı sayesinde mükemmel su tahliyesi, virajlı yollarda dahi dengeli sürüş ve iyi bir fren performansı sergiler. Semperit Van-Life 2 yaz lastikleri tüm bu güvenli özelliklerin yanı sıra, daha az yakıt tüketimiyle daha fazla performans için geliştirilmiştir.

Semperit Comfort-Life 2 de otomobil ve SUV arazi aracınız için bir başka yaz lastiği modeli. İnişli çıkışlı ve her türlü yol koşulunda konforlu ve sessiz bir sürüş için üretilmiştir. Lastik deseni, etkin yol tutuş için özel olarak geliştirilmiştir.

Semperit kış lastikleri serisinden Speed-Grip 2 ve Speed-Grip 3 dağlara çıkmayı düşünenler için oldukça uygun. Küçük, kompakt, orta ve üst sınıf veya SUV aracınıza alabileceğiniz Semperit kış lastikleri, kışın karlı ve ıslak yol şartlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Karda daha iyi çekiş gücü ve kavrama özellikleri emniyetli bir yolculuk sağlar. Semperit Speed-Grip 3 karlı virajlar düşünülerek tasarlanmıştır. Omuz kanallarında yolu daha güvenli hale getirmek üzere 3 adet kar çengeli bulunur, buzlu yollarda daha kısa fren mesafesi sağlar.

Ayrıca Semperit lastik fiyatları bütçenizi fazla yormaz.

EN UYGUN SEMPERİT LASTİK FİYAT LİSTESİ

Bu listede en ucuz Semperit lastik fiyatları ve yaz, kış lastik çeşitleri sıralanmıştır. Araç kategorinize göre lastik modellerini inceleyebilir, aralarından beğendiklerinizi seçerek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Lastik fiyatları Semperit ürünlerinin kalitesine göre uygundur. Hemen incelemeye başlayın.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 89
diğerlerini görüntüle 20
of 89
bir ücretli reklamdır
Yukarı git