Seçilen Filtreler

Sava Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

Sava lastikleri ve sava lastik seçimi

Sava lastikler Goodyear teknolojisinin bir parçasıdır. Sava lastikler Avrupa’da yapılır ve tasarımları Avrupa’da gerçekleşir. Sava lastikleri genellikle yakıt tasarrufu ve uygun fiyatlı satışlarıyla öne çıkar. Birçok tüketicinin sava lastikleri tercih etmesindeki neden uygun fiyatı ve yüksek performansıyla, yakıt tasarrufunu bileştirmesidir. Sava lastikler araba, hafif ticari araç, SUV ve dört çeker araçlar ve minibüs, kamyonet gibi araçlarda sıkça tercih edilmektedir.

Birçok sürücü en ucuz Sava lastik fiyatlarını sorar ve birçok farklı web sitesinde en uygun sava lastik fiyatlarını araştırır. Sava lastikleri en iyi fiyatlara bulmak için birçok farklı yöntem vardır. Bu yöntemler arasında en çok tercih edileni ise karşılaştırmalı lastik siteleridir. Sava lastikleri ve sava lastik kampanyalarını hızlıca lastik karşılaştırma sitelerinde bulabilirsiniz. Bu web sitelerinde sizlere her alışveriş sitesindeki farklı fiyatlar sunulur, farklı ebatlardaki lastiklerin ne kadar satıldığı gösterilir. Bu şekilde sizler de hızla alış veriş yapabilirsiniz. Sava lastikleri alırken genellikle yakıt tasarrufu ve uzun ömürlü bir lastik olma özelliği düşünülür. Bunun dışında sava lastik kampanyalarına bakılmasının bir diğer nedeni de sava lastiklerin üretiminde güvenlik ve yüksek performanslı yol tutuş özellikleridir. Birçok farklı alışveriş sitesinde birçok farklı sava lastik fiyatına ve sava lastik kampanyasına rastlayabilirsiniz. Bunlar arasından aracınıza en uygun olanı kısa zamanda seçebilir ve hızlı bir şekilde işleminizi bitirebilirsiniz. Bu tür bir alışverişte, sava lastikler kapınıza yani adresinize kadar gelecektir.

Sava marka lastikler ve sava lastik fiyatları

Sava marka lastiklerin özelliklerine bakınca, Avrupa’da oldukça yüksek tüketici farkındalığına sahip bir lastik görürüz. Bunun nedeni ise sava lastiklerin uzun yıllar boyunca tüketicinin geri dönüşleri ve farklı alanlarda birçok araştırma ve geliştirme testlerinden geçerek, yenilikçi ve son teknolojiyi kullanmasıdır. Ayrıca, sava lastiklerin fiyatlarının da uygun olması birçok tüketiciyi bir sava lastik edinme olanağını arttırmaktadır.

Sava lastikleri Slovenya’da üretime başlamıştır. Bunun ardından Orta Avrupa ve daha büyük bir bölgeyi kapsamıştır. Sava lastikler tüm Avrupa’da farklı üretim birimleri ve fabrikalarda üretilmektedir. Birçok sava lastik yüksek teknolojiyle üretilir ve yenilenir. Ayrıca, yaz ve kış lastiklerinde araba lastikleri açısından tasarruf ve güvenlik açısından özellikle Orta Avrupa bölgesinde sıkça tercih edilir. Lastikler Slovenya’da Sava fabrikasında geliştirilir. Sava lastikleri ayrıca, Goodyear teknolojisi de destekler. Birçok deneyimli çalışan tarafında yenilenen ve teknolojik, araştırma geliştirme testlerine tabii tutulan sava marka lastiklerin yıllık bazda üretimi sekiz milyondur. Slovenya’da bulunan sava lastik merkezinin Avrupa bölgesinde bilinen en gelişmiş üretim alanıdır. Kranj’da bulunan bu merkez, 17, 100 metrekare alana yayılır ve aynı zamanda tüm lastikler bu merkezden dağıtılır. Bu açıdan Sava lastikleri birçok farklı teknolojik testten kolaylıkla geçer.

Sava lastikleri EMEA bildirilerine göre üretilir ve Avrupa birliği üretimlerinden her türlü regülasyona sahiptir. Bu açıdan da oldukça güvenilir ve birçok sürücünün de bu nedenle güvenle tercih ettiği lastikler arasında gösterilir. Sava lastiklerinin birçok farklı ülkede satış bayisi bulunmaktadır.

Sava lastikleri alırken aracınıza uygun ebatlarda lastikler tercih etmelisiniz, böylece, kolaylıkla yakıt tasarrufu da yapabilirsiniz.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 9
of 9
bir ücretli reklamdır
Yukarı git