Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

Price

TL
to
TL

Brand

Zeige alles

EU Labeling


to

Seller

Additional Options

Construction

ROADSTONE LASTİK HAKKINDA

Roadstone lastik markası, Güney Kore merkezli Nexen Tire şirketi tarafından kurulmuştur. 1956 yılında Nexen grubu, Kore’nin ilk otomobil lastiğini üreterek ismini duyurmuştur. İlerleyen yıllarda ilk radyal lastik fabrikasını kurar.

1987 yılında, Michelin Kore ile ortaklık anlaşması yaparak teknolojik çalışmalara başlar. 1991 yılında bu ortaklık, Japon Ohtsu ile devam eder ve bir yıl sonra Kore’nin ilk yönlü lastiğini üretir. 2000 yılından itibaren fabrika adını yenileyerek Nexen ismiyle lastik üretmeye devam eder. Nexen lastikleri Türkiye’de 2001 yılından beri, lastik ithalatı ve satışı konusunda faaliyet gösteren yerli şirket Konlas aracılığıyla, satış noktalarına dağıtılıyor.

Nexen grubunun başarılı markası Roadstone, yenilikçi lastik seçenekleriyle son yıllarda en hızlı büyüyen lastik markalarından biri olmuştur. 2005 yılında Nexen Tire Amerika kurulmuş, aynı yılda şirket, yeni bir kauçuk işleme tekniğiyle Nano bilişimli lastik patentini almıştır. Bu başarının ardından, Nexen artan lastik taleplerini karşılamak üzere, Çin’de 2007 yılında yeni bir lastik fabrikası kurmuştur. 500 bin metrekare genişliğinde kurulan tesisin aynı büyüklükteki bir diğeri ise Güney Kore’de 2012 yılında açıldı. Her biri 500 bin metrekare olan bu fabrikalar, çevre dostu, değeri yüksek ve son teknolojide lastik çeşitleri üretiyor.

Roadstone, dünyada 100’ün üzerinde ülkede satışı yapılan, en hızlı büyüme oranlarına sahip lastik markaları arasında yer alıyor. Rekabetçi üretim anlayışıyla, araştırma-geliştirme çalışmalarına ağırlık veren şirket, yüksek performanslı lastik üretimini arttırmayı hedefliyor.

Günümüzde de Nexen fabrikalarında üretilen lastik Roadstone , Avrupa standartlarında kaliteli bir üretim yapmayı hedeflemiş, güçlü bir şekilde rekabete katılmıştır. Otomobil, SUV 4x4 ve hafif ticari araçlar için uygun fiyata Roadstone lastik çeşitleri bulunur. Lastik fiyatları Roadstone ürünlerinin performansı düşünüldüğünde oldukça uygundur.

ROADSTONE LASTİK FİYATI UYGUN MU

Roadstone lastikleri, hem kuru hem ıslak zemine çok iyi temas eden son teknolojide bir desen tasarımına sahiptir. Yaşadığınız bölge yağışlı, dağlık veya hava sıcaklığı 7 derecenin altındaysa, ekstra güvenlik sağlayan kış lastiklerini tercih edebilirsiniz. Roadstone Winguard Ice modeli, 4x4 SUV ve Offroad arazi araçları için üretilmiş, dayanıklı ve yüksek performanslı kış lastikleridir. Sıcaklık genellikle 7 derecenin üzerindeyse, kış ayları ılımansa standart iklim şartlarına uygun yaz lastiklerini kullanabilirsiniz. Roadstone N8000, yaz lastikleri arasında, yüksek hızda dengeli ve konforlu bir sürüş sağlayan yüksek performans lastiğidir.

En ucuz Roadstone lastik fiyatları nedir diye soruyorsanız, en uygun fiyatları bu sayfada görebilirsiniz. Seçtiğiniz lastik ürünlerini yan yana listeleyerek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Roadstone l astik fiyatları arasında en düşük fiyatlı lastikleri sizin için sıraladık. Aracınıza çevre dostu bir ürün almak istiyorsanız, ileri teknolojiyle üretilmiş lastik çeşitlerine göz atabilirsiniz. Roadstone markası sektörde rekabet edebilmek amacıyla çeşitli araçlar için yaz, kış lastikleri seçenekleri sunuyor.

Daha fazlası

Roadstone Lastikler

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Roadstone

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 2
of 2
bir ücretli reklamdır