Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

Price

TL
to
TL

EU Labeling


to

Seller

Brand

Zeige alles

Additional Options

Average Test Review

to

RİKEN LASTİK SATIN ALMAK

Riken lastikleri, hesaplı fiyatlara sahip lastik çeşitlerine sahiptir. Riken adıyla üretilen lastikler, 1917 yılında, Riken Gomu Industry adında Japon bir firma tarafından üretiliyordu. Başta fiziki bilimler ve kimyasal araştırmalara ağırlık veren şirket, 1979 yılından itibaren Amerika’ya ve sonra Avrupa’ya lastik ihraç etmeye başlamıştır. 1992 yılında en çok tanınan lastik üreticilerinden Michelin ile anlaşmış ve Riken markası satın alınmıştır. Böylece Riken lastik çeşitleri, Avrupa’da Michelin’in lastik fabrikasında üretilmeye başlanmıştır. Michelin; inovasyon, teknoloji ve kaliteye verdiği önem sayesinde, dünya çapında 170’in üzerinde ülkede lastik satarak piyasanın en önde gelen lastik firmalarından biri olmuştur. Lastik piyasasındaki birçok uygun fiyatlı, iyi marka lastik Riken gibi Michelin’e aittir.

Riken markası özellikle uzun yol, kamyon ve kamyonetlerin ihtiyacına yönelik kaliteli lastikler üretir. Estetik ve teknolojiyi birleştiren, fiyat ve performans açısından güzel lastikleri, hava koşulları ve araç sahiplerinin talepleri göze alınarak üretilmiştir. Avrupa iklim koşullarına uygun olan lastikleri her kesime hitap eder. Başka markaların lastik fiyatları Riken ile karşılaştırılırsa, fiyat ve performans açısından başarısı görülebilir.

RİKEN LASTİK FİYATLARI UYGUN MU

Riken ekonomik ve kaliteli lastikler arasında yer alır. Riken marka lastik ürünleri, gerek kalitesi gerek fiyatıyla sürücüleri memnun etmiştir. Bu sayfada lastik modelleriyle birlikte en ucuz Riken lastik fiyatları sunulmuştur. Yan yana görmek istediğiniz lastikleri, resmin altındaki Karşılaştır seçeneğini kullanarak listeye ekleyebilir ve en fazla 4 ürünün karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Böylece ürünleri karşılaştırırken hem en iyi lastik fiyatlarını hem de diğer özelliklerini bir arada görebilirsiniz. Lastik satın alırken lastiğin güvenliği ve yakıt tasarrufu gibi konulara da dikkat edin. Fakat iyi bir lastik, yalnızca güvenli değil, aynı zamanda uzun ömürlü olmalıdır.

RİKEN MARKA LASTİK ALINIR MI

Riken markasının üretildiği fabrika, Birleşmiş Milletler Avrupa Ekonomik Komisyonu yönetmeliklerine uygundur, ISO 9001 kalite kontrol sertifikasına sahiptir. Yani tasarım ve üretim aşamasından, satış sonrası hizmetlere kadar geçen tüm süreçlerde, sürekli olarak gelişmeyi hedeflediğini kanıtlamıştır.

Her ne kadar kaliteli olursa olsun, aracınıza yeni bir lastik seçmeden önce mutlaka otomobil üreticisinin tavsiyelerini okuyun. Lastiğin yanak kısmında bulunan lastik ölçüsünü dikkate alın. Bir lastiğin genişliği, yüksekliği ve birlikte kullanılması önerilen jant ölçüleriyle birlikte hız ve yük endeksi değerleri, aracınız için en doğru lastikleri seçmenize yardımcı olur. Değişik boyutlardaki Riken lastiklerinin sizin aracınıza uygun olup olmadığını, araç muayene merkezlerinden öğrenebilirsiniz. Aracın teknik özelliklerinin yer aldığı kitapçıkta ve bazı araç ruhsatlarında da uygun ölçüleri bulabilirsiniz.

Alacağınız lastikler, aracınızın türü ne olursa olsun, sürüş deneyiminizi doğrudan etkiler. Bu nedenle beğendiğiniz lastikler arasındaki farkları görmek karar vermenize yardımcı olabilir. Riken lastiklerini, ekonomik sınıftaki diğer lastik markalarıyla karşılaştırmak isterseniz tam olarak doğru adrestesiniz. Benzer kalitedeki lastik fiyatları Riken ile karşılaştırılsa, hangisini seçeceğinize daha rahat karar verirsiniz.

Sağlam tabanlı sırt tasarımları sayesinde, Riken yaz lastiği ve kış lastiği çeşitlerinin virajlarda tutunma kapasitesi yüksektir. Aşınmaya karşı dayanıklı ve yakıt tasarrufu sağlayan Riken marka lastikler, güvenle satın alabileceğiniz ürünler arasındadır.

Daha fazlası

Riken - Fiyatları karşılaştır ve ucuza al Riken Online

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Riken

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 26
diğerlerini görüntüle 6
of 26
bir ücretli reklamdır

Masaüstü siteyi görüntüle