Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

Price

TL
to
TL

Brand

Zeige alles

EU Labeling


to

Seller

Additional Options

Lastik seçiminde Petlas lastik

Kamyonet, forklift, her türlü iş makinesi, otomobil, ticari araç, 4x4 ve SUV araçlar, otobüs, kamyon gibi her türlü araca lastik sağlayan Petlas lastikleri performans, sağlamlık, ıslak ve kuru yollarda iyi yol tutuş özellikleri gibi farklı alanlarda yüksek kalite lastiklerle öne çıkmaktadır. Bir petlas lastiğe sahip olmak için çok kolay. En uygun petlas lastik fiyatları ve petlas kampanyaları için hem kendi web sitesinde, hem de lastik-turkiye.com gibi lastik karşılaştırma sitelerinde kolaylıkla bilgi ve model bulabilirsiniz.

Lastiklerinizi seçerken dikkat etmeniz konuları araştırırken aynı zamanda en iyi lastik fiyatlarını da araştırabilirsiniz. Böylece, petlas lastik fiyatları, petlas lastik modelleri, petlas kampanyalarına da ulaşmanız mümkün.

Lastik seçimlerinde aracınızı nasıl ve ne tür zeminlerde süreceğinizi planlamanız sizin için iyi olacaktır. Öncelikle, nasıl bir yol koşulunda aracınızdan performans beklendiğinizi belirlemeniz gerekmektedir. bazı sürücüler, ıslak zeminlerde kullanmak için farklı lastik türlerini tercih ederler ama lastiklerin kuru ya da ıslak zemine göre uygun olması gerekmektedir.

Ayrıca, lastik alırken de mutlaka aracınızın ebadına uygun olması gerekir. Farklı petlas lastik modelleri sizlere bu konuda yardımcı olabilir. En ucuz petlas lastikleri ve fiyat karşılaştırmalarını da yine web sitelerinden temin edebilirsiniz.

Petlas lastik modelleri genellikle her türlü yol koşuluna uyum sağlayabilen ve güvenli sürüş garantisi veren lastiklerdir. Petlas lastiklerin kampanya ve uygun fiyatlı satıldığı dönemleri takip edebilirsiniz. Petlas lastik fiyati için ise hem birçok web sitesinde bulunur, hem de farklı alanlarda petlas lastik modelleriyle ilgili bilgiler bulabilirisiniz.

Petlas lastiklerde kampanya şartları için farklı olanaklar mevcut. Örneğin, kış ve yaz lastiklerinde farklı bir kampanya, mevsimsel lastiklerde ise farklı bir kampanya bulmak mümkün.

Petlas kampanyaları

Petlas lastiklerde dikkat edilmesi gereken husus ise ikinci el lastiklerde, lastik ömrüdür. Bazı alıcılar lastikleri alırlar ve yaz kış aynı lastiği kullanılırlar, oysa ki doğrusu yaz ve kış mevsimlerinde farklı ve uygun lastik kullanmaktır. Bu nedenle ikinci el lastik alırken mutlaka lastiğin üzerindeki numaralardan lastik ömrünü öğreniniz.

Petlas lastiklerin kış zamanında çok tercih edildiği biliniyor. Bunun yanı sıra bu durum petlas lastik fiyatlarına da yansıyor. Örneğin bir alıcı bir petlas lastiği en iyi fiyata bulduğunda hemen alıyor. Kısacası iki farklı lastik arasında seçim yaparken petlas lastiği tercih edebiliyor. Bu nedenle petlas kampanyalarını takip etmek gerekiyor. Çünkü en uygun petlas lastik fiyatları kampanyalarda ortaya çıkıyor.

Petlas lastikleri hafif ticari araçlarda da oldukça fazla görüyoruz bunun nedeni ise sağlamlığı. Bunun yanında petlas lastiklerin üreticisinin sağlam ve güvenilir geçmişi de var elbette.

Petlas lastik fiyatlarını ve farklı ebatlara göre hangi lastiği alacağınız web sitelerinden ve lastik karşılaştırma sitelerinden öğrenebilirsiniz. Ancak, yine de aracınızın ve jantınızın ebadına göre doğru lastiği seçmek için bir bilene ya da eksper yardımına baş vurabilirsiniz. Eğer aracınızın boyutundan büyük ya da küçük lastik alırsanız sürüş performansınızda ve aracınızın yol tutuşundan çeşitli problemler meydana gelebilir. Bu nedenle mutlaka jant seçiminde ve lastik seçiminde doğru ebatlara göre seçim yapmanız gerekmektedir.

Doğru lastik: Petlas

Doğru lastiğin petlas olup olmadığını nasıl anlayabilirsiniz. Öncelikle deneyerek ve yorumları okuyarak. Petlas uzun süredir en güvenli yol tutuş konusunda önemli bir yer edindi. Diğer yandan, petlas lastikleri araştırma ve geliştirme projelerinde sektörde lider geldi ve en iyi araştırma geliştirme ödülüne sahip oldu.

Lastiklerde laboratuvarda gerçekleştirilen deneylerde en iyi sonuçları alabildi ve dış ve iç mekanda testlerde lider geldi. Tüm lastiklerini bu araştırmalarla genişleten ve geliştiren petlas markası, Türkiye’de radyal lastikte traktör lastiği, run flat lastik, çelikten yapılma il makinaları için üretilmiş lastik gibi farklı lastik türlerinde üretim yapabildi. Bunun sonucunda da sektörde bir ilki gerçekleştirdi.

Petlas lastik bu arada ürettiği lastikleri de AB mevzuatına ve regülasyonuna uygun sertifikalarını da aldı. Bu testlerde de yüzde yüz uyumluluk testi gerçekleştirdi ve başarılı oldu.

Böylece, petlas lastik değerini artırdı. Ancak, fiyat politikasında da kime en yugun fiyatları lastikler arasına girmeyi başardı. 2016 yılından beri gösterdiği gelişimin sonucunda teknolojik olarak da ilerledi.

Daha fazlası

Petlas Lastikler

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Petlas

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 47
diğerlerini görüntüle 20
of 47
bir ücretli reklamdır