Seçilen Filtreler

Nankang Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

Ekstra Seçenekler

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

NANKANG LASTİK NASILDIR

Lastik Nankang , tam adı Nankang Rubber Tire Corp. Ltd. olan Tayvan merkezli şirket tarafından üretilir. Nankang, Tayvan’daki en eski lastik üreticilerinden biridir. Yaklaşık 60 yıldır, yenilikçi üretim yaparak rekabet ettiği firmalardan ayrışmayı, müşteri memnuniyetini ve kalitesini yükseltmeyi görev edinmiştir. Nankang lastik nasıl diye merak ediyorsanız, önce markanın tarihine, daha sonra ürünlerine bir göz atalım. Nankang lastik markası, kurulduğu 1959 yılından beri, sürücülerin beklentilerini karşılamak için en üstün teknolojiler kullanılarak geliştirilmektedir. Nankang, yenilikçi araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla, lastik üretiminde başarıyı yakalamıştır. Tayvan ve Çin’de bulunan fabrikalarda imal edilen Nankang otomobil lastikleri, yüzden fazla ülkede satılır.

Bugün piyasada bulunan her bir Nankang lastiği; bütünlük, işlevsellik ve yenilik ilkesiyle üretilmiştir. Giderek yükselen kalitedeki rekabetçi ürünleriyle Nankang, sürücüler için konfor ve güvenlik sağlamayı hedefleyen bir lastik markasıdır.

NANKANG LASTİK FİYAT VE KALİTE DEĞERİ

Otomobil, 4x4 veya SUV ve kamyonet gibi araçlar için çeşitli boyut ve modelde üretilen Nankang lastiklerinin fiyatı, benzer Çin veya Tayvan menşeili lastiklerden çok farklı değildir, makul bir fiyat aralığındadır. Aracınız için bulabileceğiniz e n ucuz Nankang lastik fiyatları burada sıralanmıştır. Lastik fiyatları Nankang için değer mi emin olamıyorsanız, diğer lastik markalarıyla Nankang lastiklerinin karşılaştırmasını yapmayı unutmayın. Aracınızın lastikleri, güvenliğiniz için markası ne olursa olsun yüksek kalitede olmalıdır. Lastiklerin test sonuçlarına bakmayı ihmal etmeyin.

Teknolojinin gelişimini yakından takip eden Nankang, ar-ge ve kalite kontrol ekibinin yoğun çabaları sonucu, hem inovatif hem de kaliteli ve sağlam ürünler ortaya koymuştur. Nankang Noble Sports NS-20 yüksek performans yaz lastikleri, suda kızaklama direnci iyidir, NS-20 modeli 2012 Tayvan Mükemmellik Ödülünü almıştır.

Nankang AS-1 yaz lastikleri, ıslak zeminde daha güvenli bir sürüş sağlamak üzere tasarlanmış bir desene sahiptir. İnce oluklu yapısı, suyu etkili bir şekilde tahliye ederek sürüş konforunu yükseltir.

Nankang dört mevsim N-607+ lastikleri, orta bloklarında bulunan 3D kesitler sayesinde karlı yolda manevra kabiliyeti sağlar. Gürültü seviyesi düşük, güvenli ve ıslak yolda stabil kalabilen lastiklerdir. Nankang lastik fiyatları, cazip seçenekler arasındadır.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 412
diğerlerini görüntüle 20
of 412
bir ücretli reklamdır
Yukarı git