Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

EU Labeling


to

Seller

Brand

Zeige alles

Construction

MİNERVA LASTİK KİMİNDİR

Minerva lastik markası, ilk ürününü piyasaya sunduğu 1995 yılından bu yana, bütçe dostu ve kaliteli lastikler üretmektedir. Belçika’da kurulan bu firmanın tarihi, aslında bir asır daha eskiye dayanır. Ünlü Rolls-Royce’un kurucularından biri Charles Royce, bir Minerva bayisiydi. Minerva, 20. yüzyılın başlarında, “Otomobillerin Tanrıçası” olarak biliniyordu ve epey karizmatik görünen lüks otomobiller üretti. 1929’da olan tüm dünyayı etkileyen ekonomik krize kadar bu faaliyeti sürdü. Şirket, banka iflasından sonra araba üretimini tamamen bırakarak yeniden yapılanma sürecine girmiştir. Bugünlerde yalnızca lastik Minerva markasıyla üretiliyor ama aracınız için birbirinden farklı ebat ve genişlikte lastik seçenekleri bulmak mevcut. Hangi lastiği alacağınıza karar vermek için en ucuz fiyatları listeleyip alt alta görebilirsiniz.

Sizin için yaptığımız lastik sıralamasından, arabanıza en uygun modelleri seçip sıralayabilirsiniz. Ayrıca bütçeniz için en iyi olan Minerva lastik fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Asya’da üretilen lastiklerin kalitesi iyidir ve lastik fiyatları Minerva markasında oldukça caziptir.

MİNERVA LASTİK FİYATLARI NEDİR

Otomobilinizde Minerva gibi kaliteli lastikler kullanmak, ıslak yol şartlarında daha iyi frenleme yapmasını ve aracın daha kısa mesafede durmasını sağlar. Lastik alırken fiyatı kadar bu konu da can güvenliğiniz nedeniyle önemlidir. Üstelik aracınızın daha güvenli olmasını istiyorsanız, lastik değişimi zamanı geldiğinde, hepsini birden yenilemelisiniz.

Minerva, rakip markalara göre çok daha farklı boyutlarda araç lastikleri üretir. Her türlü arabayı düşünerek konfor, güvenlik, yakıt tasarrufu ve kilometre performansı yüksek ürünler tasarlar. Yaz, kış ve dört mevsim lastik seçeneklerini, özellikleri ve fiyatlarıyla birlikte burada karşılaştırabilirsiniz. E n ucuz Minerva lastik fiyatları için listedeki tüm ürünleri incelemeyi unutmayın. Çoğunlukla Rusya ve Çin’de üretilen Minerva lastiklerinin fiyatı düşük olsa da en son teknoloji kullanılarak üretilmiştir.

Daha fazlası

Minerva - Fiyatları karşılaştır ve ucuza al Minerva Online

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Minerva

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 1
of 1
bir ücretli reklamdır

Masaüstü siteyi görüntüle