Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

Price

TL
to
TL

Seller

Brand

Zeige alles

Average Test Review

to

METZELER LASTİK İYİ MİDİR

Metzeler lastik , 1863 yılında Almanya’nın Münih kentinde kurulmuştur. İlk yıllarında kauçuk ve plastik ürünler üreten Metzeler, 1892 yılından itibaren bisiklet ve motosiklet için lastik modelleri geliştirmeye başlamıştır. İkinci Dünya Savaşı sırasında fabrika tamamen tahrip olmuş ve savaş sonrasında yeniden kurulmuştur. 1950 ve 60’larda Metzeler lastiklerinin Amerikalı distribütörü Berliner Motor Corporation olmuştur. 1979 yılından itibaren Metzeler yalnızca motosiklet lastikleri üretimi üzerine yoğunlaşmıştır. 1 Ocak 1986 tarihinde, İtalyan lastik üreticisi Pirelli grubu tarafından Metzeler satın alınmıştır. 1907'den beri motor sporları için özel olarak lastikler yapan Pirelli, sektördeki deneyimini en son teknolojiyle birleştirerek ürünlerini sürücülere sunuyor.

Metzeler lastik çeşitleri o günden bu yana, motosiklet sahiplerinin ihtiyaçlarına yönelik birçok değişik modelde üretiliyor. Metzeler Sportec M7 RR lastik modeli, her türlü hava ve sıcaklık koşulunda spor bir sürüş imkanı sağlar. Yarış pistlerinde denenen yeni malzeme bileşimi ve desen çeşitleri sayesinde lastik Metzeler , her türlü beklenmedik koşulun üstesinden gelebilir. Karşınıza çıkan ıslak bir viraj, beklenmedik sıcaklık düşüşü ya da engebeli asfalt bir yolda yüksek yol tutuş performansı sergiler. Yeni bir su tahliye sistemi ve silika içerikli özel sırt deseni sayesinde soğuk hava şartlarında, ıslak ve kaygan zeminlerde dahi yüksek performanslı ve dayanıklıdır. Sportec M5 serisine kıyasla %20 daha yüksek kilometre performansı göstermiştir.

Metzeler, 1994 yılında 246 km/s hıza ulaşarak yeni bir motosiklet dünya rekoruna imza atmıştır.

Metzeler Racetec RR lastik modeil, ismini İngilizce’de Road Races denilen arazi yarışlarından alır. Road Races en zor yarış etkinliklerinden biridir. Yarış parkurunun uzunluğu, sıcaklık değişimi, rakımı ve asfalt zemini oldukça zorludur. Metzeler motosiklet lastiklerinin üstün yol tutuşu yarışlarda sürücüler tarafından test edilmiştir.

Metzeler Racetec Rain, yağmur altında yarışanlar için geliştirilmiştir. Lastiğin bloklu desen tasarımında bulunan yeni jenerasyon Silika içeriği, daha hızlı ısınma, güçlü kavrama ve suyu daha iyi tahliye etme özelliğine sahiptir. Metzeler lastik fiyatları için değer ürünler tasarlar.

METZELER LASTİK FİYATLARI İÇİN DEĞER Mİ

Eğer motosikletinizin lastiklerini yenilemek istiyorsanız, seçtiğimiz ürünlere göz atabilirsiniz. Burada bulunan en ucuz Metzeler lastik fiyatları arasından en uygununu seçerek motosikletinize yeni lastikler alabilirsiniz. Motosikletinizin ihtiyacına uygun ürünleri fiyat karşılaştırması yaparak inceleyin. Yarış motosikleti, scooter veya mobiletler için özel tasarlamış Metzeler lastikleri tam size uygun olabilir. Lastik fiyatları Metzeler kalitesine değer nitelikte ve fiyattadır.

Daha fazlası

Metzeler - Fiyatları karşılaştır ve ucuza al Metzeler Online

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Metzeler

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 30
of 30
bir ücretli reklamdır

Masaüstü siteyi görüntüle