Seçilen Filtreler

Maxxis Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

MAXXIS LASTİK BİR TAYVAN MARKASI

1967 yılında Tayvan’da kurulan Cheng Shin Rubber Ind. Co. adlı şirket, Maxxis lastik modellerini üretmektedir. Bu şirket ilk kurulduğu yıllarda, sadece bisiklet lastikleri üretiyordu. Şirketin büyümesiyle birlikte sınırları Asya’yı aşmıştır ve binek araçlar, otobüs, kamyon, kamyonet, traktör, motosiklet, ATV, yarış arabaları gibi araçlar için de çok farklı çeşitlerde lastik üretmeye başlamıştır. Günümüzde ise dünyanın en büyük dokuzuncu lastik şirketi pozisyonuna ulaşmıştır.

Cheng Shin şirketi, Türkiye’de olduğu gibi, bazı ülkelerde Maxxis adıyla faaliyet göstermektedir. Çin, Tayvan, Tayland, Vietnam, ABD, Suudi Arabistan, Kanada, İngiltere, Almanya, Hollanda, Japonya, Hindistan ve Endonezya gibi farklı ülkelerde, toplamda 170’den fazla ülkede satış ağı vardır. Son 10 senede çok başarılı bir konuma ulaşmıştır. Maxxis markası 30 binin üzerinde çalışanı olan şirket için gurur kaynağı olmuştur. Bazı kaynaklarda bu lastik Maxxi adıyla geçse de doğrusu Maxxis olmalıdır.

Bildiğiniz üzere, aracın yol tutuşunu sağlayan, yola temas eden parçası lastikleridir. Güvenli ve konforlu bir sürüş için lastik seçimi, sanıldığından çok daha önemli bir konudur. Maxxis, hesaplı fiyatlarının yanı sıra yüksek performansıyla da kısa sürede sürücülerin güvenini kazanmış ve lastik sektöründe tercih edilen bir marka olmuştur. Özellikle araç güvenliği açısından oldukça farklı türde ve farklı amaçlara uygun olarak lastikler üretmektedir. Değişik desen ve tasarıma sahip olan Maxxis lastikleri yakıt tüketimi, yüksek performans, ıslak ve kuru zeminde mükemmel kavrama özellikleri gösterir. Çapraz yapılı Maxxis lastikleri, taşlı ve çukurlu yollarda daha iyi yol tutuşu sağlarken, radyal yapılı lastikleri ise daha iyi çekiş gücü ve daha güvenli fren mesafesi sağlıyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ve farklı mevsimlere özel olarak tasarlanan Maxxis lastikleri, olası darbe ve yıpranmalara karşı dayanıklıdır, titreşimi azaltan radyal modelleri sürücünün konforunu unutmaz.

MAXXİS LASTİK FİYATLAR I İYİ Mİ

Yeni bir lastik seçerken, yaşadığınız yerin hava ve yol durumunun yanı sıra, aracınızın modelini ve sürüş alışkanlıklarınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Maxxis lastik çeşitleri, düşük fiyat ve yüksek performans bakımından birçok araç sahibi tarafından tercih edilir. Aşağıda listelediğimiz Maxxis lastik fiyatları arasından siz de aracınız için en uygun olanları seçebilirsiniz.

Maxxis Premitra, MA- P1 ve M-35 yaz lastikleri; AP2 All Season dört mevsim lastikleri ve WP-05 Arctictrekker kış lastik modelleri burada yer almaktadır. Maxxis’in araba ve kamyonetler için tasarladığı lastik seçeneklerini en ucuz fiyat teklifleriyle birlikte bulabilirsiniz. En ucuz Maxxis lastik fiyatları arasından istediğiniz fiyattaki ürünleri birbiriyle karşılaştırabilirsiniz.

Geniş bir ürün yelpazesi ve fiyat aralığına sahip olan lastik Maxxis , aracınız için birçok yönden avantaj sağlar. Sırt deseni yalnızca görüntü açısından değil, yol tutuş özellikleri açısından da iyidir. Uzun yolları güvenli bir şekilde kat etmek isteyenler için uygun bir lastik seçeneğidir.

Başka markaların lastik fiyatları Maxxis ürünleriyle karşılaştırılırsa, Maxxis lastiklerinin performansının birçok Avrupa markasıyla benzer özellikte olduğu görülecektir. Eğer bir lastiğin performansından söz ediyorsak; hızlanma, frenleme, çekiş ve yol tutuş özellikleri akla gelir. Çok daha iyi bir yol tutuşu istiyorsanız, aracınız için Maxxis lastik gibi kaliteli lastikleri tercih etmeniz doğru olacaktır. Düşük fiyatlı lastiklerin teknolojisi de premium lastiklere kıyasla daha düşüktür. Daha kontrollü bir sürüş keyfi için Maxxis lastik çeşitlerine göz atmayı unutmayın. Kurulduğu 1967 yılından beri müşteri memnuniyetini ön planda tutan Maxxis lastik, hem performansı yüksek hem dayanıklı ve uzun ömürlü modeller üreten bir marka olmuştur.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 30
diğerlerini görüntüle 10
of 30
bir ücretli reklamdır
Yukarı git