Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

Price

TL
to
TL

Brand

Zeige alles

EU Labeling


to

Seller

Additional Options

Construction

Lassa lastikler ve lassa lastik fiyatları

Lassa lastikler uzun süredir en iyi lastik ve en çok tercih edilir lastikler içinde. Lastik piyasasında Lassa kendisine farklı bir yer edindi. Ayrıca, sağlamlık ve ekonomik sürüş konularında da lassa lastikler öne çıktı.

Birçok kişi lassa kampanyalarını ve en ucuz lassa lastik fiyatlarını takip etmeye başladı. Lassa Brisa’da üretilmektedir. Brisa ise 350,000 metrekarelik bir alana yayılıyor. Bu üretim alanı en büyük üreticiler arasında yer almasını saplıyor. Ayrıca, lassa lastikler elli ülkede satış yapıyor. Bu nedenle de sağlamlık ve güvenilirlik açısından en önemli ve önde gelen lastikler içinde yer almakta.

En uygun lassa lastik fiyatları ve lassa kampanyaları için de internette farklı alanda birçok seçenek bulabilirsiniz. Lastik-turkiye.com sitesinde ise tüm fiyatların karşılaştırmaları ve farklı lastiklerin ebatlarına göre sıralanmış hallerini görebilirsiniz. Ayrıca, sitede en uygun lassa lastik fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Lassa lastikler özellikle de yol tutuş ve performansıyla öne çıkıyor. Lassa lastiklerin aynı zamanda yarışlarda da kullanılması performans açısından lastikleri bir adım öne çıkartıyor. Bu nedenle kendi klasmanında iddialı lastikler arasında. Bu durum fiyata da yansıyor. Lassa kampanyalarında ise farklı lastiklerin farklı uygun fiyatlara ulaşılması mümkün.

En uygun lassa lastik fiyatlarını birçok farklı platformda bulmak mümkün. Lassa lastikler konusunda bir uzmana danışmak da fayda var. Ayrıca, yine hepsi web siteleri üzerinden de bulunabilir. Lastik-turkiye.com web sitesinde ise hem lassa lastik modellerinin ebat detaylarını, hem de farklı detaylara ulaşabilirsiniz.

Lassa lastikler kışın zorlu yol koşullarında ve soğuk iklim şartlarında kolaylıkla sürüş yapabilmek üzere kış lastiği tasarlarken, yazın da sıcak zeminlerde rahatlık kullanılabilecek lastikler tasarlamıştır.

İkinci el lassa lastik fiyatlarına bakarken, bu konuda lastik fiyatları ve lassa kampanyalarına bakmanız gerekir. Farklı sitelerde lassa lastik kampanyalarına da rastlayabilirsiniz ancak sizlere en dürüst ve kesin sonuçlar verebilecek lastik-turkiye’de en güvenilir fiyatlara ve satıcıdan direk alıcıya ulaşabilen bir sistem göreceksinizdir.

Lassa kampanyaları

Lassa lastiklerin kampanyalarını sürekli takip etmek ve farklı fiyatları bulmak için araştırmalar yapan birçok alıcı vardır. Ancak, bunun sonucunda farklı fiyatlara ulaşabilirsiniz. En ucuz lassa lastik modelleri için birçok farklı alıcıyı bulabileceğiniz lastik-turkiye.com adresi sizlere aynı zamanda lassa kampanyaları da sunar.

Lastik alırken mutlaka iki kez kontrol etmeli ve aracınızda size konforlu sürüş sağlayan ve yakıt tasarrufu yaptırabilecek lastiklere yönelmeniz gerekmektedir.

Ayrıca, fabrika detaylarına ve Avrupa Birliği uygulamalarına ve kriterlerine uyup uymadığına bakmanız gerekmektedir. Lassa lastiklerde böyle bir problemle karşılaşmazsınız ama yine de inci el lastiklerde mutlaka lastiklerin ömürlerine ve lastiklerin nasıl ve hangi koşullarda saklandığına mutlaka bakmanız gerekmektedir. Bu nedenle lassa lastiklerin satıcılarıyla mutlaka kendiniz irtibata geçin ve lastiklerin nasıl ortamlarda tutulduğunu öğrenin. Bazı satıcılar bazı durumlarda lastikleri yazın aşırı sıcak ortamlara tutabilirler. Bu sürecin sonunda lastiğin dişlerinde aşınmalar olur. Lastiğin yol tutuşu değişir. Lassa lastiklerinde ve lassa modellerinde bu çok sık görülmez, çünkü lassa lastikleri sağlamlıkla öne çıkmıştır. Ama yine de bazı durumlarda saklama koşulları lastikleri yıpratabilir.

Lassa lastik değişimi

Lassla lastik değişimleri için uygun lastik ve en uygun lassa lastik kampanyalarını ararken de mutlaka lastiklerin kaç yıl kullanıldığını öğrenin. Lastiklerin bazı durumlarda beş yıl kullanılmış olması ve ortalama kırk bin kilometre yapmış olması o lastiğin ömrü azalmıştır. Ama bazen bazı durumlarda bu değişiklik gösterebilir. Örneğin, bazen bir lastik 10 yıllıktır ama toplamda yaptığı kilometre azdır ya da sadece günde on beş dakikalık bir sürüş gerçekleştirmiştir. Bu durumda lastiği mutlaka bilirkişinin görmesi ve incelemesi önerilir. Bazen bu tür lastiklerde herhangi bir hasar görülmeyebilir ve güvenle kullanılabilir.

Ayrıca her dönemde (yaz,kış) lassa lastik seçiminde, fiyatların da önemi büyüktür. Lassa lastikler genellikle yakıt tasarrufu yapabilen özelliklere sahiptir. Sizler de aracınıza uygun ve jantınızın ebatlarına uygun bir lastik seçerseniz yakıt tasarrufunu saplayabilirsiniz.

Lassa lastiklerin kampanya şartları da son zamanlarda eskisine göre daha uygun görülmektedir. Bu nedenle en uygun lassa lastik fiyatları ve lassla lastik modellerini ararken mutlaka her kampanyaya bakmanız önerilir.

Daha fazlası

Lassa Lastikler

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Lassa

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 39
diğerlerini görüntüle 19
of 39
bir ücretli reklamdır