Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

Price

TL
to
TL

EU Labeling


to

Seller

Brand

Zeige alles

Additional Options

Construction

Kormoran lastikleri

Polonya’nın Olsztyn şehrinde 1967 yılında kurulan Kormoran lastik Avrupa’da tüketici bilinilirliği açısından oldukça yüksek orana sahip bir lastik firmasıdır. Stomil Olsztyn firması tarafından üretilen Kormoran lastikler yüksek performans ve güvenli yol tutuşu birleştirerek güvenli bir lastik markası olma yolunda ilerlemektedir. Kormoran lastikler aslında isimlerini de dayanıklı bir referanstan almıştır. Kormoran bin göller adlı bölgede yaşayan dayanıklı bir halk olan kormoranlılara ithafen verilmiş bir isimdir. Kormoran lastikler ağır vasıta ve ağır araç açısından en güçlü lastiklerden birisidir. Kormoran lastikleri genellikle kamyonlar ve uzun, zorlu yol koşullarına çıkan sürücüler tercih etmektedir. Kormoran lastiklerinin hızla büyümesi ve büyük bir bilinilirliği kavuşmasının ardında da hitap ettiği ağır vasıta ve uzun yol şoförleri vardır.

Kormoran lastikler uzun yol şoförleri tarafından en çok güvenilen ve fark yaratan lastik olarak kabul edilen lastiklerdir. Bu nedenle birçok uzun yol ve kamyon şoförü kormoran lastik fiyatlarını bulmak için farklı platformlarda sunulan kormoran lastik kampanyalarını takip eder. Lastik fiyatları, kormoran lastik kampanyalarına bakınca değişkenlik gösterebilir. Örneğin, bir kampanyada çok uygun fiyatlara bulduğunuz kormoran lastikleri, başka bir kampanyada daha pahalıya bulabilirsiniz. Bu nedenle birçok farklı web sitesini kontrol etmeniz ve mutlaka tüm farklı fiyatları karşılaştırmanız gerekir. Bunu yaparken de en aktif web sitelerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Lastik-Turkiye web sitesinde sizlere tüm kormoran lastikler için farklı fiyat veren alışveriş sitelerini ve lastik alırken daha kolay bir hizmet almak için tüm fiyatları ve ebatları karşılaştırabilen lastik sitelerini gösterir. Karşılaştırmalı web siteleri aynı zamanda farklı lastik fiyatlarını da kormoran lastik fiyatlarıyla karşılaştırmanızı sağlar. Bu şekilde daha kolay lastik alımı yapabilirsiniz.

Kormoran lastikler Polonya, Rusya, Bosna, Macaristan, Hırvatistan, Makedonya ve Romanya’da ve diğer farklı Avrupa ülkelerinde yüksek tüketici bilinilirliğine sahiptir. Ayrıca, 2005 yılından itibaren satılan kormoran lastikler beş milyon adedi geçmiştir. Kormoran lastiklerin Avrupa’da 2400 adetten fazla satış bayisi bulunmaktadır. Sık sık lastik yenileyen ve sürekli son teknolojiyle yenilenen ve araştırma geliştirme projeleriyle desteklenen uzun yol lastikleri arasında gösterilen kormoran lastikleri her alanda kendini gösterebiliyor.

Kormoran lastik fiyatları

En ucuz ve en uygun kormoran lastik fiyatları için farklı sitelerde değişik bilgiler bulabilirsiniz. Ayrıca, mutlaka ikinci el lastik alırken nasıl koşullarda saklandığını ve yazın kış lastiklerinin, kışın da yaz lastiklerinin nasıl mekanlarda korunduğunu mutlaka öğrenmeniz önerilir. Üreticiden ya da satın aldığınız kişiden kolayca bu bilgileri alabilirsiniz. Uzun yolda ve soğuk iklim koşullarında sert hamurlu bir lastik olmasıyla öne çıkan ve ağır vasıtalar tarafından tercih edilen kormoran lastiklerin birçok farklı özelliği vardır. Her durumda dayanıklı ve yüksek performans sergileyen lastikler arasında gösterilen kormoran lastiklerin güvenilir olması birçok kişiyi bu lastiği edinmeye çeker. Kormoran lastikler önceden denenmiş ve test edilmiş teknolojilerle üretilir. Kullanım süresince aşınma oranını en aza indirir. Kormoran lastikleri düzenli olarak kalitesini artıran lastikler üretir. En iyi kalite lastikleri sunmak için kalite sertifikaları alır ve tüketiciye bu şekilde sunar. Kormoran lastikler Avrupa fabrikalarında ve üretim tesislerinde üretilir. Kormoran lastikler tüketicilerin geri dönüşlerini dikkate alarak kendisini yeniler.

Daha fazlası

Kormoran - Fiyatları karşılaştır ve ucuza al Kormoran Online

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Kormoran

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 9
of 9
bir ücretli reklamdır

Masaüstü siteyi görüntüle