Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

Price

TL
to
TL

EU Labeling


to

Seller

Brand

Zeige alles

KENDA LASTİK NASILDIR

Kenda lastik , 1962 yılında Tayvan’da kurulan bir fabrikada üretilmeye başlamıştır. Kenda lastik markasının ayrıca Şangay, Vietnam ve Çin’in Tianjin ve Şenzen kentlerinde büyük üretim merkezleri vardır. Kenda’nın otomobil lastiği dışında; bisiklet, motosiklet, ATV, hizmet grubu, golf arabası, yük ve endüstriyel lastik gibi çeşitli seçenekleri vardır. Türkiye’de lastik Kenda ’nın distribütörlüğünü, İzmir firması Üniteks Motor Division yapmaktadır.

Kenda, maddi yük oluşturmayan ekonomik fiyatlar karşılığında, iyi bir kalite garanti eder. Sürücü güvenliğiyle sürüş konforunu bir araya getirmek bu markanın ilkelerinden biridir. İyi fiyata yeni ve kaliteli lastik almak isteyenler, Kendal lastik modellerine bakabilir. Çağdaş teknolojiyle ve yüksek kaliteli maddelerle üretilmiş Kenda lastik çeşitleri, uzun vadede sürücülere sorunsuz kullanım sağlar.

Kenda Kaiser KR20 lastikleri, binek araçlar için üretilmiş 17 inç yüksek performans yaz lastiğidir. Kenda Vezda ECO KR30 ise yüksek performans otomobiller için 18 inç yaz lastik modelidir. Kenda lastik çeşitleri, her türlü şartlarda ideal bir yol tutuşu ve sürüş konforu sağlar. Yuvarlanma direnci düşük, kavraması yüksek, uzun ömürlü bir desen yapısına sahiptir. Virajlarda lastiğin düzensiz aşınmasını ve dönme sesini azaltan özelliğinin yanı sıra, bu uyumlu lastikler rahat bir direksiyon hakimiyeti sağlar. Kuru ve ıslak zeminlerde daha az fren mesafesiyle, yüksek hızlarda dahi güvenilir lastiklerdir. Düz veya virajlı yollarda kızaklamaya karşı dirençlidir, dengeli su tahliyesiyle kontrollü bir sürüş keyfi sağlar. Aşınmalara karşı dayanıklılık sağlayan modern bir teknolojiyle üretildiği için Kenda lastiğin ömrünü uzatmayı garantiler.

KENDA LASTİK FİYATLARI İLE ÇOK HESAPLI

Kenda lastik çeşitleri, kalitesi ve düşük fiyatıyla avantajlı bir seçenek olmuştur. Lastik fiyatları Kenda kalitesine oranla hesaplıdır. Listede, Kenda lastik fiyatları için verilen en iyi fiyatları görebilirsiniz. Benzer lastik markaları arasından sıyrılarak giderek başarılı bir yere gelen Kenda’nın lastik modelleri, güzel bir kalite ve performansa sahip. Kış lastiklerinin zorlu yol koşullarına uyumlu desenleri ve bileşimi, tıpkı yaz lastiklerinde olduğu gibi başarılı sonuçlar veriyor. Kenda Amerika teknik ofisinin ardından, 2016 yılında Kenda Europe teknik ofisini Almanya’da kurmuştur. Burada araştırma-geliştirme çalışmalarına katkıda bulunuyor. Rakip lastik markalarına göre, her türlü koşulda dayanıklı Kenda lastikleri, sürücüler için çok uygun fiyatta sunuluyor. En ucuz Kenda lastik fiyatları ile lastik özellik karşılaştırmasını ürünleri seçerek yapmaya başlayabilirsiniz.

Kenda lastik, ürettiği kaliteli ve yüksek performanslı ürün seçenekleriyle otomobil sahiplerine hitap ediyor.

Daha fazlası

Kenda - Fiyatları karşılaştır ve ucuza al Kenda Online

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Kenda

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 2
of 2
bir ücretli reklamdır

Masaüstü siteyi görüntüle