Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

Price

TL
to
TL

EU Labeling


to

Seller

Brand

Zeige alles

Additional Options

Construction

İMPERİAL LASTİK NASILDIR

Arabanızı kışa hazırlamak istiyorsanız, öncelikle lastiklerini değiştirmekle işe başlayabilirsiniz. Lastiklerin dördünü birden değiştirmek aracınız için daha dengeli bir sürüş sağlayacaktır. Akıllı bir alışveriş yapmak için, alacağınız lastiklerin hem güvenilir ve sağlam hem de düşük fiyatlı olmasını tercih edersiniz. Bütçe dostu I mperial lastik fiyatları tam bu ihtiyacınıza göre bir seçenek. Imperial, 2012 yılından beri Belçika’da üretilen dayanıklı bir lastiktir.

Rakiplerine kıyasla daha kısa fren mesafesi ve daha fazla kızaklama direnci sunan kış lastiği modeli Snowdragon ise, özellikle soğuk karlı havalarda gösterdiği performansla, sizi oldukça memnun edecek.

Yeni nesil V kanallı sırt deseni sayesinde I mperial lastik; buzlu, kaygan, çamurlu zeminlerde bile yolla daha fazla temas eder. Lastik sırtında bulunan bu kanallar, lastiğin altında kalan suyu tahliye eder, bu da harika bir kavrayış ve yol tutuşu sağlar.

EN İYİ İMPERİAL LASTİK FİYATLARI NEDİR

Fiyat ve performans açısından bakıldığında, en iyi lastik I mperial desek yanlış olmaz. Bütçeniz için en uygun ve en ucuz I mperial lastik fiyatları burada yer almaktadır. Üstelik lastikler arasında fiyat karşılaştırması yapmanız mümkün.

İkinci el premium bir lastik almak yerine, düşük fiyatlı yeni lastikler almak aracınızın performansı için daha avantajlı olacaktır. Diğer lastik fiyatları I mperial ile karşılaştırıldığında uygun görünebilir. Yine de aracınız için en doğru lastiği bulmak konusunda zorlanıyorsanız, araba üreticisinin önerdiği lastik modellerini karşılaştırmanızı tavsiye ederiz. Satın alacağınız lastiklerin yük ve hız sınıflarına bakmayı da unutmayın.

Aracınız için en tasarruflu lastiklerden biri Imperial Snowdragon kış lastikleridir. Yol koşullarının değişkenlik gösterdiği zorlu kış hava şartlarında, sizin için ekstra stabilite ve güvenlik sağlar. En ucuz, uzun ömürlü ve güvenli yol tutuşuna sahip olan bu lastikleri karşılaştırmayı unutmayın.

Daha fazlası

Imperial - Fiyatları karşılaştır ve ucuza al Imperial Online

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Imperial

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 5
of 5
bir ücretli reklamdır

Masaüstü siteyi görüntüle