Seçilen Filtreler

Goodride Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

GOODRİDE LASTİK ÇEŞİTLERİ HAKKINDA

Goodride lastik markası her zaman güven ve güvenliği garanti eder. 40 yıllık deneyimiyle Çin’in en büyük otomobil lastiği üreticilerinden biri olan ZC Rubber tarafından kurulmuştur. Bu şirket, 2012 yılında Çin’in bir numaralı, dünyanın ise onuncu en büyük lastik üreticisi olmayı başarmıştır.

Goodride lastiklerinde yenilikçi en son teknolojiler uygulanır. Lastik Goodride özellik olarak her hava koşuluna uyum sağlar, hem şehir içi hem uzun mesafe sürüşlerde konforu temin eder. Goodride lastiğin geniş ürün yelpazesinde; araba, offroad SUV arazi araçları, kamyon ve kamyonetler için üretilen lastik çeşitlerini bulabilirsiniz. Goodride lastikleri, ıslak yolda bile kısa fren mesafesiyle tüm araçlar için yüksek güvenlik sağlar.

İster Goodride SA37 Sport asimetrik desenli yüksek performans yaz lastiğini, ister Goodride RP28 gürültü seviyesi düşük touring lastik modelini tercih edin; tüm Goodride lastikleri her türlü araç sürücüsü düşünülerek çok çeşitli ebat ve jant boyutlarında üretilmiştir. Goodride SU318 H/T modeli SUV veya 4x4 arazi araçları için uygun yaz lastiğidir, ıslak yolda daha iyi kavrama için yeni silika teknolojisi kullanılmıştır. Goodride SW601 ise kışlık oto lastik seçeneklerinden biridir. Goodride kış lastikleriyle, karlı yolda yokuş çıkmak bile oldukça güvenlidir.

GOODRİDE LASTİK FİYATLARI DEĞERİNE UYGUN

Goodride lastik fiyatları yeni lastik almak isteyen sürücüler için rekabetçi fiyatlarla sunulur. Her duruma uygun, ekonomik bir lastik arıyorsanız, bu lastikleri değerlendirmeyi unutmayın. Lastik fiyatları Goodride için verilen en iyi fiyat teklifleriyle beraber gösterilmektedir. Global güvenlik kurallarına uygun olarak üretildiği için Avrupa, Kuzey Amerika, Asya ve Afrika pazarlarında Goodride lastiklerinin satışı yapılmaktadır.

En ucuz Goodride lastik fiyatları ile birlikte listenen yaz, dört mevsim, kış lastiklerinden arabanız için uygun olanları bulun ve fiyatlarını karşılaştırın.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 135
diğerlerini görüntüle 20
of 135
bir ücretli reklamdır
Yukarı git