Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

Price

TL
to
TL

EU Labeling


to

Seller

Brand

Zeige alles

Construction

GISLAVED LASTİK CONTİNENTAL MARKASI

1893 yılında İsveçli iki kardeşin kurduğu Gislaved lastik , 1992’de Alman Continental AG tarafından satın alınmıştır. Karlı ve buzlu yollarda güvenlik sunan özelliklerdeki lastikleri, ileri teknolojiyle kaliteyi birleştirerek üretilmiştir. Gislaved otomobil ve 4x4 Offroad araç lastikleri, sürüş esnasında iyi bir yol tutuşunun yanı sıra düşük gürültü konforu sağlar.

Gislaved’in farklı yol koşullarına uyumlu otomobil lastikleri burada listelenmiştir. Gislaved Urbanspeed yaz lastikleri, çok yönlü ve güvenilir bir yol arkadaşıdır. Kavrama ve kilometre performansı iyileştirildiği için daha uzun süre stabil yol alır, daha konforlu bir sürüş yaşatır. Gislaved Ultraspeed, 4x4 araçlar için, kavrama özellikleri geliştirilmiş, yüksek mesafe yol alabilen lastikleridir. Özellikle kuru yol tutuşu yüksek, iyi viraj alma kabiliyeti ve yakıt performansı özelliklerini bir arada sunar. Sağlam şekilde tasarlanmış geniş deseni sayesinde, lastikler yol alırken daha sessiz ve keyifli bir sürüş mümkün olur.

GISLAVED LASTİK FİYATLARI BÜTÇE YAKMIYOR

Uygun fiyatlı araba lastikleri arasından tercih yapmadan önce, aracınıza en uygun Gislaved ürünlerine bakmanızı tavsiye ederiz. Gislaved lastik fiyatları bütçenizin de dostu. Seçtiğiniz lastikleri yan yana sıralayarak fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

İskandinav mirasına uygun olarak, sağlam bir kalite anlayışıyla üretilen lastik Gislaved için en uygun fiyatları inceleyin. Gislaved, her türlü hava şartında yaptığı zorlu denemeler sonucunda, özellikle zorlu iklim koşullarına uyumlu lastikler konusunda uzmanlaşmıştır. Buz veya karla kaplanmış yollar, Gislaved için aşılamaz değildir, çünkü teknolojisini buna göre geliştirmiştir. Lastik fiyatları Gislaved için oldukça uygundur.

Güvenlik, her hava koşulunda mükemmel kavrama ve sürüş konforu sağlayarak sürücülerin tüm gereksinimlerini karşılama misyonu edinmiştir. Aile otomobilleri, SUV ve 4x4 araçlar için en ucuz Gislaved lastik fiyatları burada yer almaktadır.

Daha fazlası

Gislaved - Fiyatları karşılaştır ve ucuza al Gislaved Online

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Gislaved

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 3
of 3
bir ücretli reklamdır

Masaüstü siteyi görüntüle