Seçilen Filtreler

Fulda Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

FULDA LASTİK MODELLERİNİN ÖZELLİKLERİ

100 yıldan uzun süredir üretilen Fulda lastik , Goodyear grubunun parçası olarak sektörde rekabetçi bir konuma ulaşmıştır. Almanya’nın sevilen bir lastik markası olan Fulda, sürücüler arasında performans, kalite, değer ve sürüş deneyimi açısından tercih edilmektedir.

Yüksek Alman teknolojisiyle üretilmiş Fulda lastik modelleri araç türlerinin amacına uygun olarak tasarlanmıştır. Sektördeki teknolojik yenilikleri takip ederek yüksek performans lastiklerinin yakıt tasarruflu ve daha uzun ömürlü olmasını sağlamıştır. Üstelik Fulda lastik fiyatları , değerine kıyasla çok yüksek değildir, bu da tercih edilmesinin nedenlerinden biridir. Yaz, kış, dört mevsim Fulda lastiklerinin özel sırt tasarımı, yol temasını maksimize ederek sürücüler için daha iyi bir yol tutuşu sağlar. Bu sayede, kuru zeminlerde frenleme mesafesi daha kısadır.

Fulda SportControl yaz lastiklerindeki AquaFlow oluk deseni, sağanak yağışlarda suyu hızlı bir şekilde tahliye ederek kontrollü bir sürüş sağlar. Yüksek performanslı arabalar için üretilmiş yüksek performans lastikleri, hassas viraj alma özelliğiyle daha dengeli yol tutuşu sağlar.

Fulda EcoControl ve EcoControl HP yaz lastiği modellerindeki EcoTread özel sırt deseni, düşük yakıt tüketimine ve karbondioksit emisyonunun azalmasına yardımcı olur. Yüksek kilometre performansıyla birlikte ıslak zeminde dahi güvenilir, tasarruflu yaz lastikleridir.

Fulda Kristall kış lastiği çeşitleri, zorlu koşullarda çekiş gücü yüksek, çok yönlü lastiklerdir. Kristall Montero 3 serisinde bulunan oluklar karlı yollarda lastiği korur, soğuk havalarda çok iyi kavrama sağlar. Kristall Control HP2 ise güçlü kuru yol performansı sağlayan kanallara sahiptir. Islak yollarda suyu etkili bir şekilde tahliye eden lastikler, yüksek kilometre performansı sağlar.

Fulda MultiControl dört mevsim lastikleri, kuru ve hafif karlı zeminler için güçlendirilmiş kanal teknolojisine sahiptir. Kısa kar sezonu yaşanan bölgeler için, her mevsim şartlarına uygun olarak iyi bir kavrama ve çekiş gücü sağlayan yüksek performanslı lastik modelidir. Ayrıca ıslak yol şartlarında mükemmel yol tutuşu ve kavrama sağlar.

Lastik Fulda , son yıllarda yapılan bağımsız test sonuçlarına göre, rakip lastiklere göre daha az dönüş direncinin yanı sıra daha iyi yol tutuş özelliği göstermiştir. Aracın yakıt giderinin beşte biri lastiklerin dönüş direnciyle, yani lastiğin zeminle temas ettiğinde karşılaştığı dirençle bağlantılıdır. Kolay dönen bir lastik, daha az enerji harcadığı için daha az yakıt tüketir.

FULDA LASTİK FİYATLARI EN UCUZU NEDİR

Fulda lastik fiyatları arasından en ucuz fiyatları bulmak istiyorsanız doğru sayfadasınız. Yüksek performanslı Fulda lastiklerine yüksek fiyatlar ödemeden sahip olmak için, öncelikle aracınız için doğru lastikleri bulun.

Beğendiğiniz lastiklerin altında yer alan karşılaştırma seçeneğini kullanarak lastik fiyatları Fulda markalı olanları karşılaştırabilirsiniz. Tüm ürünler arasında kendi araç türünüze uygun lastikleri listeleyebilirsiniz. En ucuz Fulda lastik fiyatları için yapılan sıralamada, en iyi fiyat tekliflerini görebilir, istediğiniz lastikleri satın alabilirsiniz.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 41
diğerlerini görüntüle 20
of 41
bir ücretli reklamdır
Yukarı git