Seçilen Filtreler

Formula Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Brand

Zeige alles

Formula lastikleri ve lastik seçimi

Formula lastikler özellikle uzun ve orta yol taşımacılık sektöründe sıkça rastlanan lastikler arasındadır.

Formula lastikler genellikle her koşulda ve her iklimde ve yolda iyi performans, her araçta yakıt tasarrufu, güvenlikli bir kullanış ve her koşulda uzun sureli kullanım ömrüne sahip lastikler üretir.

Birçok farklı seride lastik üreten ve farklı lastik konularında uzmanlaşan formula lastikler özellikle de ağır vasıta araçlarda öne çıkmaktadır.

Formula lastikleri ürünlerinde her zaman yüksek teknoloji, güvenli sürüş ve konforlu yol tutuş gibi konular üstüne çalışmalar yapar. Pirelli grubun alt lastiklerinden birisi olan formula lastikleri bu grubun hız ve araba yarışlarında da uzmanlaşmış teknolojisini kullanır. Formula lastikler birçok farklı araç segmentinde birçok sürücünün ve aracın ihtiyaçlarına cevap verir .

Özellikle formula lastiklerde ağır vasıta segmentinde öne çıkan bu lastik markası orta ve uzun yollarda popular bir lastik haline gelmiştir. Birçok uzun yol şoförünün sıkça kullandığı ve tercih ettiği lastikler arasında gösterilen formula lastiklerinin fiyatları da uygundur.

Yakıt tasarrufu konusunda oldukça verimli bir halde performans gösteren gösteren formula marka lastiklerin bir diğer özellikleri ise farklı iklim koşullarından ve hem bozuk hem de düz ve asfalt yollarda olumlu ve üstün performans sergileyebilmeleridir. Bu nedenle formula marka lastiklerin alıcıları da bu tür özellikleri bilerek lastik alımı yaparlar. Bu durum da elbette formula lastik fiyatlarına yansır.

Formula lastik fiyatları

En uygun formula lastik fiyatları için ve en ucuz formula lastik fiyatları için birçok farklı siteye başvurulabilir. Bu siteler genellikle online alışveriş siteleridir. Online alışveriş siteleri birçok alıcıdan farklı fiyatları toparlar ve formula lastik arayanlar için hepsini sunar. Tüm bu alanlarda var olan en ucuz formula marka lastik fiyatlarını da tek bir karşılaştırma sitesinde bulabilirsiniz. Lastik karşılaştırma siteleri sizlerin lastik fiyatı ve lastik ebatları bulma konusunda hızlıca yardımcı olabilir. Bu şekilde hem kısa sürede alışveriş yapabilirsiniz hem de bu işlemi çok kolay yapabilirsiniz.

Formula lastik markası güvenlik ve kararlılık üzerinde özel bir pazarlama başlatmıştır. Bu nedenle de uzun yollarda öncelikli olarak dayanıklılık özellikleriyle ortaya çıkmaktadır. Her zaman dayanıklı ve yakıt tasarrufu açısından çok etkin bir rol oynayan formula lastiklerini birçok siteden en ucuz ve en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Formula lastiklerde düzensiz aşınma gibi sorunlar görülmez. Ayrıca, daha kısa fren mesafesi yapabilmesi ve lastik tabalarındaki geometrik yapı da lastiği çok daha güvenilir ve sağlam yapar. Düzensiz aşınma olmadığı için de daha uzun ömürlü bir lastik olmuştur. Uzun yolda da bu nedenle daha sık tercih edilir. Formula lastiklerinin ayrıca yüksek kilometre performansına sahiptir. Lastikler her yeni teknoloji eklenmesiyle daha uzun kilometre yapabilme özelliğine sahip olmuşlardır.

Formula lastiklerin bir diğer özelliği de iklim ve coğrafi koşullardaki rahatlığıdır.

Uzun yol lastikleri oldukları için her türlü iklim ve coğrafi koşulda formula lastiklerin etkin yol tutuşunun sürdürülmesi beklenir. Formula lastikleri de bunu başarır ve girdiği her farklı coğrafi koşulda hızlı yapısı ve kısa fren mesafesindeki üstün performansla sürücülere güven vermeye devam eder.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 1
of 1
bir ücretli reklamdır