Seçilen Filtreler

Firestone Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

KALİTE GÜVENCELİ FİRESTONE LASTİK

Firestone Tire & Rubber Company, ABD’li çiftçi bir ailenin oğlu olan Harvey S. Firestone tarafından 1900 yılında kurulmuştur. 1906’da Firestone lastikleri, Henry Ford’un ürettiği otomobillerde kullanılır. O günden bu yana tercih edilen bir marka olan dayanıklı lastik Firestone , şu an dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Bridgestone’un ileri teknolojisiyle üretilmektedir.

Türkiye’de Brisa'nın ortağı olan Japon Bridgestone, 1988'de Firestone markasını satın almıştır. Firestone lastik çeşitleri, ister yolda ister yarış pistinde olsun, tüm sürücülerin güvenliği ve emniyeti düşünülerek tasarlanmıştır.

Motor sporları alanında uzun süre aktif rol oynayan Firestone, lastik sektöründeki ilk yıllarından bu yana, Indianapolis 500 ve Indy 500 araba yarışlarına katılmıştır. Yarış pistleri, bir lastiği test etmenin en iyi yollarından biridir, çünkü lastikler birbirinden zorlu yol koşullarını tecrübe eder ve bunun sonucunda daha iyi şekilde tasarlanabilir.

Firestone yaz lastikleri, kış lastikleri ve dört mevsim lastikleri arasından farklı modelleri bu sayfada karşılaştırabilirsiniz. Firestone Firehawk yaz lastikleri, hem ıslak hem kuru zeminde iyi bir kavramayla yolculara konfor ve güven sağlar. Firestone Winterhawk kış lastikleri ise en kötü kış koşullarıyla baş edebilmek için tasarlanmıştır, karda ve buzlu zeminde güvenilir fren mesafesi sağlar. Birçok boyutu bulunan Firestone Multiseason, her mevsime uygun dört mevsim araba lastikleri modelidir. Yıl boyunca karşılaşabileceğiniz her türlü ıslak, kuru ve karlı yollarda güvenliği yüksektir, buna karşılık fiyatları oldukça avantajlıdır.

FİRESTONE LASTİK FİYATLARI EN UCUZ TEKLİFLERİ

Lastik fiyatları Firestone aralığında olan rakip lastikler arasında en çok tercih edilen markalardan biridir. Firestone lastiğin geniş ürün yelpazesinde, ağır vasıta ve tarım aracı lastikleri de vardır. Listedeki en ucuz Firestone lastik fiyatları için ürünleri inceleyebilirsiniz.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 51
diğerlerini görüntüle 20
of 51
bir ücretli reklamdır
Yukarı git