Seçilen Filtreler

Federal Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

FEDERAL LASTİK NASIL BİR MARKADIR

Sektörde en bilinen lastik üreticilerinden biri olan Federal, 1954 yılında Tayvan’da kurulmuştur. 1960’dan 1979’a kadar Bridgestone ile, 1981’den 2000 yılına kadar Dunlop ile yaptığı teknik araştırmalar sonucunda, kendi lastiklerini üretmeye başlamıştır. Lider lastik markalarıyla çalışarak yüksek kalitede malzemeler ve yeni teknolojiler kullanmayı görev edindiğini göstermiştir. Çoğu markanın üretmediği çeşitlerde ve ebatlarda lastik, Federal l astik ürünleri arasında bulunabilir.

Federal, eğer bir lastik 5 yıldan daha uzun bir süre önce üretildiyse, lastiğin senede en az bir kere yetkili servisi veya profesyonel bir tamirci tarafından denetlenmesini önerir. Eğer lastik 10 yıldan daha uzun bir süre önce üretildiyse, ne kadar sağlam görünürse görünsün, yasal zorunluluk sınırına (1,6 mm’ye) düşmemiş olsa bile, mutlaka değiştirilmesi gerektiğini tavsiye eder.

Lastiklerinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız, bütçenize en uygun ürünleri bu sitede bulabilirsiniz. İsterseniz sadece Federal lastik fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

FEDERAL LASTİK FİYATLARI NEDİR

Rakiplerini düşünürsek, lastik fiyatları Federal lastiklerini seçmenizin bir başka nedeni olabilir. Tercih edebileceğiniz en yumuşak lastik Federal SS 595 Competition serisidir. Yaz mevsimi koşullarına özel, yüksek güvenlikli bir sürüş konforu sağlar.

Lastik satın almadan önce sadece fiyat olarak değil, sürüş güvenliği olarak da uygunluğunu kontrol etmelisiniz. Araçta yolculuk eden kişilerin can güvenliği en önemli konuların başında gelir.

Güvenilir olmasının yanı sıra en ucuz Federal lastik fiyatları için, bu sitede bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Buradaki Federal lastik modelleri, yaz lastiği olarak yani 7 derece (°C) üzerindeki sıcaklıklarda, hem ıslak hem de kuru zeminde rahat performans özelliği gösterir. Motor sporları ve araba yarışları dünyasına özel tasarladığı ürünlerin yanı sıra, Federal lastikler binek araçlar ve otomobiller için de geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 9
of 9
bir ücretli reklamdır
Yukarı git