Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

Price

TL
to
TL

EU Labeling


to

Seller

Brand

Zeige alles

Additional Options

FARROAD LASTİK MARKASI HAKKINDA

Farroad lastik , Çin’de Shandong eyaletinde bulunan modern ve geniş bir fabrikada üretilmektedir. 2007 yılında kurulan fabrika, açıldığı günden bugüne kadar üretimini katlamıştır ve günümüzde yılda yaklaşık 20 milyon lastik imal etmektedir. Beijing, Hangzhou ve Shanghai gibi ticari kentlere yakın olması avantajını kullanarak, dünya çapında tanınan bir lastik markası olma yolunda ilerlemektedir. Uzun ömürlü ve ıslak yolda güvenli lastik Farroad modelleri aşağıda yer almaktadır.

FRD16 oto yaz lastikleri özel bir desende tasarlanmıştır. Bu sırt deseni sayesinde, özellikle yağışlı havalarda, her türlü araba için konforlu bir sürüş sağlar. Çapraz çizgili deseni su tahliyesini iyileştirir, orta kısımdaki yatay oluklar yüksek hızlarda dahi stabilite sağlar.

FRD79 oto kış lastiklerinin geniş deseni, kayma hissini azaltarak daha iyi bir kontrol sağlar. Buz ve kar üzerinde daha güçlü bir kavramaya neden olur. Farroad FRD26 yüksek performanslı kış lastikleri ise ıslak yolda suyu iyi tahliye eden bir desene sahiptir.

FRD66 dört mevsim lastiklerinin her mevsim şartına uyum sağlayan geniş oluklu deseni, ıslak zeminde güvenli bir performans için tasarlanmıştır.

Farroad’un aynı zamanda kamyonet lastikleri de vardır. FRD96 modeli bunlardan biridir. Dayanıklı ve güçlü lastikler daha uzun yol almanızı sağlar, Farroad lastik fiyatları bütçenizi zorlamadan bunu garanti ediyor.

FARROAD LASTİK FİYATLARI BÜTÇEYE UYGUN

Burada bulunan Farroad yaz, kış veya dört mevsim lastiklerinden istediklerinizi inceleyebilirsiniz. Listedeki Farroad lastikler arasından otomobilinizin ihtiyacına uygun ve en ucuz lastik modellerini karşılaştırmaya ekleyebilirsiniz. E n ucuz Farroad lastik fiyatları bu sayfadaki ürünlerin yanında verilmiştir. Aracınıza uygun olanları hemen karşılaştırabilirsiniz. Lastik fiyatları Farroad rakiplerine karşılık oldukça ucuzdur. Tüm Farroad lastik modelleri, uygun fiyat aralığında sunulmaktadır.

Daha fazlası

Farroad - Fiyatları karşılaştır ve ucuza al Farroad Online

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Farroad

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 39
of 39
bir ücretli reklamdır

Masaüstü siteyi görüntüle