Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

EU Labeling


to

Seller

Brand

Zeige alles

Construction

Evergreen lastikleri

Sailun Jinyu Group markası olan Evergreen lastikler tüm dünyaya lastik ihraç eder. Özellikle Amerika’da müşteri bilinirliği yüksek olan Evergreen lastiklerin sürüş performansı, yol tutuş ve güvenlik açısından oldukça yüksek oranda müşteri memnuniyeti mevcuttur. Çin’de dört farklı bölgede üretim tesisi bulunan şirket aynı zamanda borsaya da arz edilmiştir. Şeffaf ve güvenilir bir marka olan evergreen lastikler her kıtada varlığını sürdürür.

Yıllık üretim kapasitesinin 4,2 milyon normal araç lastik üretimidir. Ayrıca bunun dışında 32 milyon lastiği de ağır araçlar için sağlar. Bunun sonucunda ise evergreen lastikler 40 milyon ton motosiklet lastiği de üretir. Dünyada 100 ülkede var olan evergreen lastikler birçok farklı fiyata bulunabilir.

En ucuz Evergreen lastik fiyatları

Bazı evergreen lastikleri evergreen lastik kampanyalarından çok uyguna bulabilirsiniz. Bazılarını da farklı web siteleri ve alışveriş sitelerinden bulabilirsiniz. En ucuz evergreen lastik fiyatlarına ulaşmak için biraz araştırma yapmanız yeterlidir.

Evergreen lastikleri her yıl teknolojik testler, laboratuvarda geliştirme ve araştırma çalışmaları ile kendisini yenileyen lastikler üretir. Ayrıca, firma teknoloji ve inovatif çalışmalarla 140 tane patent almıştır. Bu konuda da en çok yenilik yapan lastikler arasında yer almaktadır. Firmanın tüm tesisleri geliştirme ve teknolojik testler yapma konusunda uzmanlarla çalışmaktadır ve her yıl yenilenmektedir.

Lastik konusunda güvenli sürüşü öne çıkartan evergreen lastik öncelikle teknolojik çalışmalarını da güvenlik üstüne yapmaktadır. Bu konuda her yıl gelişen ve lastiklerini de geliştiren lastik grubu sürdürebilirlik ve doğaya dost lastik üretiminde de ilk sıralarda yer almaktadır. Evergreen sürücülerin her alanda, coğrafi koşulda ve her sürüşte güvenli olmaları için her yıl yenilenen lastikler üretir ve bu lastikleri uygun fiyatlara tüm dünya lastik piyasalarına sunar.

Daha fazlası

Evergreen - Fiyatları karşılaştır ve ucuza al Evergreen Online

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Evergreen

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 1
of 1
bir ücretli reklamdır

Masaüstü siteyi görüntüle