Seçilen Filtreler

Cst Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

CST lastikleri

CST lastiklerinin açılımı Cheng Shin Tire’dır. CST lastiklerinin merkezi Tayvan’da bulunmaktadır ve 20,000 kişiden daha fazla çalışanı vardır. CST lastikleri tüm dünyada en fazla bisiklet lastiği üreten bir markadır ve farklı alanlarda da ürünleri bulunmaktadır. 150 ülkeye dağıtım yapan CST lastikleri birçok farklı ürünü de ihraç etmektedir. Motosiklet lastikleri, iş makinesi lastikleri, kamyon ve bisiklet lastikleri gibi farklı alanlarda uzmanlığa sahip olan CST lastikler her yıl farklı bir teknoloji ile kendisini yeniler ve müşterilerinin, tüketicilerinin geri bildirimlerine çok önem verir. CST lastikler motosikletlerin dışında, sıradan araçlar, forklift ve sanayi ve bahçe makineleri için de birçok lastik türü üretmektedir.

Çin’de, Xiamen’de bulunan üretim tesisleri sayesinde CST lastikleri tüm dünyaya yayılan bir distribütör ağına sahip olmuştur. Bu tesislerde lastiklere sürekli teknolojik testler, araştırma ve geliştirme çalışmaları ve yenilikçi bir teknoloji benimseyerek birçok farklı testler uygulanır. Cst lastiklerinin amacı bir şirket olarak dünya standartlarında bir lastik üretmektir.

Cst lastikleri Amerika Ulaşım Bakanlığı tarafından verilen DOT ödülüne layık görülmüştür. Bu sertifikanın yanı sıra ISO9001 serfitilkasına ve TS 16949 sertifikasına da sahiptir. Çin’de en iyi marka bilinirliği ödülüne layık görülen cst lastikleri üretimde son kalite malzemeler ve makineler kullanmaktadır.

En ucuz cst lastik fiyatları

En uygun sct lastik fiyatları için birçok farklı alışveriş sitesi farklı fiyatlar verebilir. Araştırarak ve farklı lastik forumlarında sorular sorarak en ucuz cst lastik fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Lastik fiyatları içinde cst lastik fiyatları kalitesi ve yol tutuş performansına göre iyi bir lastik olarak öne çıkar. Sürücülerin uzun dönemli geri bildirimleri göz önünde tutularak yenilenen ve kendisini geliştiren cst lastikleri fiyatları konusunda da oldukça iyi kampanyalar içinde tüketiciye ulaşır. Farklı kampanyalarla yaz, kış ve dört mevsim lastikleri olarak öne çıkan CST lastikleri her alanda güvenli bir lastik olma özelliğiyle öne çıkmaktadır.

Cst lastikleri uzun yollarda sıkça tercih edilen lastiklerdir. Kamyon lastiklerinde de öne çıkan ve kaliteli sürüş performansıyla dikkat çeken cst lastikleri birçok alanda da sürücülerin geri dönüşlerini dinleyerek yenilenmektedir. Cst lastikleri yaz ve kış lastikleri olmak üzere birçok farklı alanda kullanılır. Özellikle de motosiklet yarışlarında ve arazi motosiklet lastikleri olarak öne çıkar. Cst lastikleri her yıl yenilenen teknolojik araştırmalar sonucunda geliştirilir ve yenilenir. Tüm cst lastikleri araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda motosiklet sürüşünde de güvenli bir yol tutuş sağlar.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 8
of 8
bir ücretli reklamdır
Yukarı git