Seçilen Filtreler

BF Goodrich Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

BF Goodrich lastikleri

BF Goodrich lastikleri Amerika menşeilidir. İlk lastik fabrikası Akron, Ohio’da kurulmuştur. Bu lastiğin j-hikayesi 1870 yılında başlar. BF Goodrich’in açılımı Benjamin Franklin Goodrich’tir. Goodrich lastiğin gündelik hayatta kullanımı ve sürüş konforu üzerine birçok farklı çalışmalar yapmış ve sonunda güvenli bir lastikle bunu noktalamıştır. BF Goodrich lastikleri bu nedenle her zaman ürün geliştirme ve araştırma konularında diğer lastiklere nazaran bir adım öndedir. BF Goodrich lastikleri yüksek ve kaliteli performansın yanı sıra keyif veren sürüş konforuna da önem veriri.

BF Goodrich lastiklerinin mottosu sürüş esnasında keyif almaktır ve bu nedenle de sürüş konusunda ve düz asfalt yoldaki performansa çok önem vermektedir. Yarış parkurlarından, zorlu iklim ve coğrafi koşullara kadar farklı alanlarda sürüşe odaklanan ve her yıl sürüş iyileştirme konusunda birçok yenilikçi teknoloji ile lastik yenileyen BF Goodrich lastikleri araba yarışlarında, büyük iş makinelerinde, uzun yol araçlarında, uçak ve bu tür araçların lastiklerine kadar birçok farklı alana lastik üretmektedir.

Özellikle de son yıl yaptığı teknolojik yatırımlarla yarış araçları lastikleri konusunda uzmanlaşan BF Goodrich lastikleri bu uzmanlığını diğer araçlar için sürüş keyfine çevirebilmiştir. BF Goodrich lastikleri şu an yarış arabalarında kullanımda olan en yüksek teknoloji ile üretilen ve performans, güvenli sürüş açısından en yüksek ve en iyi lastiklerden birisidir. Bu şekilde BF Goodrich lastikleri tüketicilere de yarış dünyasından bir parça sunar ve buradaki güveni ve sağlamlığı sunar.

BF Goodrich lastik fiyatları

BF Goodrich lastikleri ve fiyatları i&ccedial;in birçok kampanya bulunabilir. Bu kampanyalar dahilinde en ucuz BF Goodrich lastik fiyatını bulabilirsiniz. Birçok lastik fiyatı arasından BF Goodrich lastik fiyatı uygun fiyatlıdır. Bunun herhangi bir nedeni yoktur. Lastiğin yakıt tasarrufu sağlaması ve sağlamlığı da göz önünde bulundurulduğunda BF Goodrich lastikleri birçok özelliği bünyesinde taşır. En uygun BF Goodrich lastik fiyatları için farklı websitelerinde ve alışveriş sitelerinde sunulan kampanyalardaki lastik fiyatlarını karşılaştırmalısınız. BF Goodrich lastikleri özellikle de dört çeker araçlarda tercih edilir. Bu konuda uzmanlaşan lastik firması zor coğrafi koşullarda rahat sürüş için özel lastikler üretebilmektedir. Bu açıdan da oldukça gelişen ve inovatif teknolojiler kullanan BF Goodrich lastikleri pazarlama stratejisine de bu teknolojik ilerlemeyi yansıtır. Böylece, her yıl yeni bir teknolojik gelişmeyle sürücülere geri döner. Müşteriyle birebir irtibatı kesmen ve onları dinleyerek geline BF Goodrich lastikleri birçok iş makinesi ve endüstri makinesinde de tercih edilir.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 17
of 17
bir ücretli reklamdır
Yukarı git