Seçilen Filtreler

Taurus Araba Yaz lastikleri

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

to
TL

Marka


Hepsini Göster

AB Etiketlemesi

to

Taurus yaz lastiği ve fiyatları

Taurus lastikler Michelin lastiklerinin altında üretilir. Taurus yazlık oto lastikler genellikle ağır vasıta lastikleri olarak öne çıkar. Kamyonlar, iş makineleri, ziraat endüstrisinde kullanılan birçok iş makinesinin lastikleri olarak öne çıkan taurus yaz lastiklerinin fiyatları da birçok farklı alanda değişiklik gösterebilir.

Yazlık lastik fiyatları ve Taurus yazlık oto lastikler her yıl farklı laboratuvar testlerinden geçerek son teknolojik gelişmeler eklenerek farklılaşır ve gelişir.

Birçok web sitesinde farklı en ucuz taurus yaz lastiği kampanyası ve uygun taurus yazlık oto lastik fiyatları bulabilirsiniz. Birçok web sitesi sizlere karşılaştırmalı taurus yazlık lastik fiyatları da sağlayabilir. Bu konuda gelişmiş bir web sitesi olan lastik-turkiye.com ise sizlere hem satıcılarla irtibata geçmenizi sağlar, hem de dilediğiniz lastiği dilediğiniz fiyatlara bulmanızda yardımcı olur.

Taurus yazlık oto lastik fiyatları

Taurus lastikler genellikle dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Birçok taurus yaz oto lastik satıcısı ikinci el lastik satışında lastik üzerinde yazan bilgileri sizlere açıklar ancak sizler yine de kontrol etmeli ve birçok alanda önemli olan üretim yılı, ebat ve diğer farklı bilgileri edinmelisiniz. Ayrıca, lastiklerin hangi koşullarda saklandığını da öğrenmelisiniz. Bir lastiğin en önemli özelliklerinden birisi de söz konusu lastiğin kaç yıl kullanılmış olduğudur. Lastikler genellikle 10 yıllıktır ama bazıları çok az kullanılmış olabilir ve tahmin edilen kilometreden çok daha azdır. Bu nedenle ikinci el olarak da kolayca satılabilir. Bir lastik on yıl boyunca sadece bir kafeye gitmiş gelmiş olabilir ya da sadece az bir kilometre mesafede olan bir iş yerine gidip gelmiş olabilir ya da zorlu yol koşullarına hiçbir zaman çıkmamış olabilir. Eğer bu şekilde bir kış lastiğinden söz ediyorsak o lastik için her zaman ikinci el satış ve alış şansı vardır. 

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 2
of 2
bir ücretli reklamdır
Yukarı git