Seçilen Filtreler

Sava Araba Lastikleri

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

Sava oto lastik fiyatları, Sava lastik seçimleri

Sava oto lastikleri Goodyear teknolojisi ile desteklenen ve merkezi Slovenya’nın Kranj şehrinde bulunan yakıt tasarrufu açısından birçok lastikten daha önde olan bir lastik markasıdır.

Sava oto lastikleri yaz ve kış lastikleri için güvenli sürüş ve sağlam yol tutuş sağlar. Sava oto lastikleri hem farklı yol koşullarından hem de yakıt tasarrufunda uzmanlaşmıştır.

Sava oto lastikleri Kranj’da on yedi bin iki yüz metrekarelik bir alanda sürekli araştırma ve geliştirme testlerinden geçerek her geçen yıl yenilenir. Ayrıca, tüketiciler tarafında gelen ger bildirimlere göre de yeniden yapılandırılır.

Sava oto lastikleri Avrupa ülkeleri başta olmak üzere farklı alanlarda yüksek oranda tüketici ağına sahiptir.

Sava oto lastiklerinin üretildiği tesisler Avrupa’da en gelişmiş tesisler içinde gösterilir. Sava oto lastikleri birçok ülkeye oto lastik ihraç edebilir. Birçok web sitesinde karşılaştırmalı sunulan Sava oto lastik fiyatları oldukça uygundur. Yakıt tasarrufuyla birlikte birleşince sava oto lastiklerinin her mevsim rahatlıkla alınabilen güvenilir bir lastik ağı olduğu ortaya çıkar.

Sava araba lastikleri yakıt tasarrufu sağlarken birçok farklı iklim koşulunda da güvenli ve yüksek performans sergiler. Goodyear teknolojisi sayesinde farklı yol koşullarında güvenli sürüş sağlayan testlerden gelişerek geçer. Sava araba lastikleri güvenlik sertifikası EMEA’ya sahiptir.

Sava oto lastikleri Slovenya’daki tesislerinde dağıtımını da yapar ve dünyanın her yerinde lastik üretir. Bu sayede, tüketicilere iyi kalitede ve yüksek performanslı lastikler sağlar.

Sava oto lastik fiyatları

Sava araba lastik fiyatlarını birçok farklı alışveriş sitesinde görmeniz mümkün. Lastik turkiye.com adresinde ise sizlere tüm bu fiyatları karşılaştırmalı olarak sunulduğunu göreceksiniz.

Sava oto lastiklerin dayanıklı ve uzun süreli kullanılabilir lastikler oldukları için, birçok farklı fiyat mevcuttur.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 33
diğerlerini görüntüle 13
of 33
bir ücretli reklamdır
Yukarı git