Seçilen Filtreler

Nokian Araba Lastikleri

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

Nokian oto lastik fiyatları, nokian lastik seçimi

Nokian oto lastikleri genellikle soğuk kış günleri için önerilen, Kuzey bölgelerin zorlu mevsimsel koşullarından ilham alınarak üretilen lastiklerdir. Nokian araba lastikleri birçok farklı teknolojiyi birleştirerek üretilir. Finlandiya’nın soğuk Kuzey bölgesi şartlarında üretile, çivili ve çivisiz kış lastikleri açısından oldukça önemli bir üretim alanına sahip lastik firmalarından birisi olan nokian oto lastikleri Rusya ve İskandinav ülkelerinde tüketici bilinilirliği ve tercihi açısından bir numaradır.

Nokian oto lastiklerini üretirken en soğuk havalarda yüksek ve verimli performans göstermesi üzerine yoğunlaştırılmıştır. Ayrıca, nokian oto lastik fiyatları da kış lastikleri, mevsimsel lastikler ve yaz lastikleri olarak üçe ayrılır ve farklı mevsimsel şartlarda kullanılmak üzere özel olarak üretilen lastiklerdendir.

Nokian araba lastikleri dünya rekoruna sahiptir ve kış lastiğini keşfeden lastik markasıdır. Kış lastiği açısından birçok farklı testlerden ve araştırma ve geliştirme çalışmalarından geçen nokian araba lastikleri birçok açıdan sürüş performansında yüksek verim göstermektedir.

Nokian araba lastikleri genellikle zor kış koşullarından üstün performans gösteren lastik üretiminde uzmanlaşır. SUV ve hafif araçlar gibi farklı araçlara yüksek performanslı lastikler üretir.

Nokian oto lastik fiyatları

Nokian araba lastik fiyatları birçok web sitesinde ve alışveriş sitelerinde farklı fiyatlara satılmaktadır. Bir açıdan uzun ömürlü olduğu için hızlı satılan ve uzun süre kullanılan lastikler arasında gösterilir, diğer açıdan ise sağlamlığıyla öne çıkar. Nokian oto lastik fiyatları her sitede farklı görünebilir, bu nedenle mutlaka nokian lastik kampanyalarını takip etmeli ve farklı kampanya şartlarına göre alım yapmalısınız. Lastik-turkiye adresinde de birçok farklı web sitesinde satılan ve farklı satış sitelerinden toplanan tüm fiyatlar ve kampanyalar tek başına bu sitede karşılaştırabilir olarak sizlere sunulur.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 66
diğerlerini görüntüle 20
of 66
bir ücretli reklamdır
Yukarı git