Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

Price

TL
to
TL

Brand

Zeige alles

EU Labeling


to

Seller

Additional Options

Construction

Lassa oto lastikler ve lassa lastik seçimi

Türkiye’nin en köklü ve sağlam şirketlerinden biri olarak öne çıkan Lassa lastikleri, piyasada 42 yıldır mevcut ve bu sağlamlığı lastiklerine de yansıtıyor. Sabancı Holding tarafında 1974 yılında kurulan Lassa lastikleri 78 yılında üretime geçmiştir ve sonralarda da Japonya’nın en dev markalarından biri olan Bridgestone Corporation ile ortaklığa geçerek Brisa markasını da bünyesine eklemiştir.

Lassa oto lastikleri sağlamlığı ve yüksek performans ile yol tutuşu nedeniyle fiyatlarına da yansıtıyor. Lassa araba lastik fiyatları ve lassa otomobil lastik fiyatlarını daha verimli bir şekilde araştırmak ve sağlam bir lassa araba lastiğine sahip olmak için birçok lassa kampanyasını takip edebilirsiniz.

Lassa oto lastikleri günümüzde Türkiye’nin en gelişmiş markalarından birisidir.

Araba lastik fiyatları arasında Lassa’ya baktığımızda, Lassa oto lastiklerinin tüm lastiklere oranla biraz daha fiyatlı olduğun görebilirsiniz. Ancak, lastik alırken mutlaka bilmeniz gereken kurallar arasında, lastiğiniz aracınıza yaptıracağını ve sağlayacağı yakıt tasarrufu da vardır. Bu nedenle önce yakıt tasarrufunu göz önünde bulundurmaknız lassa oto lastik fiyatlarını da bu çatı altında değerlendirmeniz önerilmektedir.

Lassa oto lastik fiyatları

Oto lastikler konusunda lassa üstün yol tutuş performansıyla birçok markaya göre önde gelmektedir. Bunun nedeni ise basit: Lassa tüm araştırma ve geliştirme çalışmalarının içinde yer alır, tüm test sürüşlerini önde tamamlar ve sağlamlığıyla öne çıkmıştır. 1973 yılından beri üretimde teknolojik eklenmeler ve ayrıca Japon teknolojisini de bünyesinde barındırması lassa oto lastiklerine artı bir puan kazandırmıştır.

Lassa oto lastikleri ve fiyatlarına bakarken, en uygu lassa lastik fiyatlarını değerlendirirken lassa lastiklerin mutlaka en iyi uluslararası kalite ödüllerini de farklı yıllarda aldığını göz önünde bulundurun.

Ayrıca, lassa oto lastik alırken unutmamanız gereken konular arasında bakım da yer almaktadır. Lastiklerinizin bakımını doğru zamanda yaparsanız, lastiklerinizden alacağınız verim artar ve bu şekilde farklı bir klasmanda değerlendirme yapabilirsiniz.

Lasa oto lastiklerinin üstün yol tutuşunun ardında Lassa Rally Team vardır. Bu şekilde sürekli kendisini geliştiren lastik üretiminde ustalaşmıştır. İzmit’te üretilen lassa oto lastikleri ardında sürekli hızla gelişen ve ar-ge araştırmalarıyla büyüyen bir şirket vardır.

Farklı araç lastik fiyatları ararken, lassa lastikler konusunda farklı kampanyaları da turkiye-lastik.com adresinde bulabilirsiniz. Ayrıca, yine bu web sitesinde lastik özelliklerini farklı lastik ebatlarını da bulmanız mümkün. Lassa oto lastikleri araştırırken birçok farklı seçenekle karşılaşacaksınız. Diş derinliği, yumuşak ya da sert hamurlu lastikler olmak üzere mutlaka aracınıza ve aracınızın ebatlarına uyumlu lastikleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Daha fazlası

Lassa Araba Lastikler

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Lassa

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 26
diğerlerini görüntüle 6
of 26
bir ücretli reklamdır