Seçilen Filtreler

Bridgestone Araba Lastikleri

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

Bridgestone oto lastik seçimi

Bridgestone yıllardır kamyonlardan otomobillere ve birçok farklı iş makinesi için lastik üretmekte. Üretimlerinde oto lastiklere önem veren bridgestone oto lastikleri olarak farklı bir marka gibi davranan bu markanın menşei Japonya. Bridgestone oto lastikleri sağlamlığı ve yol tutuş özellikleriyle öne çıkıyor. Türkiye’de Brisa’nın bir parçası haline gelen Bridgestone oto lastikleri farklı modelleriyle de dikkat çekiyor.

Alıcılar ise bir yanda bridgestone oto lastik fiyatlarıyla ilgili bilgi edinmek, diğer yanda inse en ucuz bridgestone oto lastik fiyatlarını araştırıyorlar. Bridgestone oto lastiklerinde birçok farklı özellik bulunmakta. Bu nedenle bridgestone oto lastikleri dendiğinde mevsimsel, yaz ve kış lastiği olarak ayrılıyor.

Bazen bridgestone lastik kampanyalarında yaz mevsiminde kışlık lastik seçenekleri görülebiliyor. Bridgestone araba lastik fiyatlarını keşfetmek için farklı lastik modellerini ebatlarına göre karşılaştırmak gerekiyor. Her aracın diş derinliği, yumuşak ya da sert hamur özelliği ve ebat özelliği bulunmaktadır. Bu nedenle bir lastik almadan önce aracınızın hangi ebatlarda bir lastiğe ihtiyacı olduğunu belirlemeli ve bu ebatlara uygun bir lastik seçmeniz gerekmektedir.

En uygun bridgestone lastik seçimi

Lastiklerinizi doğru almak için bir ekspere danışabilirsiniz ya da lastiklerinizin üzerindeki ebat numaralarını okuyabilirsiniz. Bridgestone oto lastikleri ve modellerini ararken mutlaka ebatlara önem vermeniz gerekmektedir. Jantlarınıza ve aracınıza uygun bir lastik seçmeniz aracınızın yakıt tasarrufunu iyileştirir ve daha az yakıt yakarsınız. Ayrıca, uygun lastik ebatları sonucunda aracınızı korumuş olursunuz. Bridgestone lastik fiyatlarına bakarken mutlaka aracınızı nasıl yollarda ve hangi koşullarda kullanacağınızı da belirlemiş olmanız gerekmektedir. Lakin, tüm lastikler yaz ve kış koşullarına göre ayrılırken ıslak ve kuru zemin koşullarına göre de ayrılırlar. Bazı lastikleri mutlaka yumuşak ya da sert hamura göre de ayırmak gerekebilir. Örneğin eğer arazi yolunu çok kullanıyorsanız ve kullandığınız yollar bozuksa sert hamurlu lastik kullanmanız daha güvenli olacaktır. Aracınızı genellikle düz ve asfalt yollarda kullanıyorsanız da mutlaka yumuşak hamurlu lastikleri tercih etmeniz önerilir.

Ayrıca, uzun yola giden araçlarda da sert hamurlu lastikler daha konforlu ve iyi bir performans gösterebilir.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 36
diğerlerini görüntüle 16
of 36
bir ücretli reklamdır
Yukarı git