Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

Price

TL
to
TL

EU Labeling


to

Seller

Brand

Zeige alles

Additional Options

Average Test Review

to

BARUM OTO LASTİK HAKKINDA

Barum oto lastik ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Barum’un tarihinin temelinde üç Çek şirketi bulunduğunu belki daha önce okumuşsunuzdur. Bunlardan ilki olan Bata, aslında lastik ayakkabı üreten başarılı bir firmaydı. İkinci Dünya Savaşı sonrasında başlayan kamulaştırma programından dolayı, Bata iki yerel lastik üreticisi olan Ruben ve Mitas ile bir araya gelerek, Barum ismini benimsedi. Barum markası, bu üç şirketin isimlerinin ilk harfleriyle oluşturulmuştur. Barum, 1993 yılında Alman Continental Grubu bünyesine girdi ve Continental’in lastik markalarından biri oldu.

Yüksek teknolojili fabrikada dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen Barum araba lastiği , uzun ömürlü olmasının yanı sıra uygun fiyatıyla da sürücüler için iyi bir seçenek olmuştur. İşte sağlam bir oto lastik Barum gibi çok yönlü olmalıdır. İyi lastikleri iyi fiyata alabilmek önemlidir.

Sınıflandırma özelliğini kullanarak, en ucuzdan en pahalıya veya en pahalıdan en ucuza, tüm Barum oto lastik fiyatlarını görebilirsiniz. En iyi Barum marka lastik fiyatları arasında karşılaştırma yapmak için, beğendiğiniz Barum lastik ürünlerini seçin ve listeleyin.

BARUM OTO LASTİK FİYATLARI UYGUN MU

Barum oto lastik fiyatları uygun olması açısından da öne çıkar. Uygun fiyatlı lastik satın almak istenirse akla ilk gelen markalardan biridir. Dengeli sürüş, dayanıklılık ve yüksek kilometre performansı özellikleriyle Barum lastikleri aracınız için doğru bir seçim olabilir.

Daha fazlası

Barum - Fiyatları karşılaştır ve ucuza al Barum Online

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Barum

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 145
MEHR ERGEBNISSE 20
of 145
bir ücretli reklamdır

Masaüstü siteyi görüntüle