Seçilen Filtreler

Barum Araba Lastikler

Filtrele:

Filtreleri aç

Indeks

Fiyat

TL
to
TL

Marka

Hepsini Göster

AB Etiketlemesi


to

Ekstra Seçenekler

Ortalama Test Değerlendirmesi

to

BARUM OTO LASTİK HAKKINDA

Barum oto lastik ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Barum’un tarihinin temelinde üç Çek şirketi bulunduğunu belki daha önce okumuşsunuzdur. Bunlardan ilki olan Bata, aslında lastik ayakkabı üreten başarılı bir firmaydı. İkinci Dünya Savaşı sonrasında başlayan kamulaştırma programından dolayı, Bata iki yerel lastik üreticisi olan Ruben ve Mitas ile bir araya gelerek, Barum ismini benimsedi. Barum markası, bu üç şirketin isimlerinin ilk harfleriyle oluşturulmuştur. Barum, 1993 yılında Alman Continental Grubu bünyesine girdi ve Continental’in lastik markalarından biri oldu.

Yüksek teknolojili fabrikada dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen Barum araba lastiği , uzun ömürlü olmasının yanı sıra uygun fiyatıyla da sürücüler için iyi bir seçenek olmuştur. İşte sağlam bir oto lastik Barum gibi çok yönlü olmalıdır. İyi lastikleri iyi fiyata alabilmek önemlidir.

Sınıflandırma özelliğini kullanarak, en ucuzdan en pahalıya veya en pahalıdan en ucuza, tüm Barum oto lastik fiyatlarını görebilirsiniz. En iyi Barum marka lastik fiyatları arasında karşılaştırma yapmak için, beğendiğiniz Barum lastik ürünlerini seçin ve listeleyin.

BARUM OTO LASTİK FİYATLARI UYGUN MU

Barum oto lastik fiyatları uygun olması açısından da öne çıkar. Uygun fiyatlı lastik satın almak istenirse akla ilk gelen markalardan biridir. Dengeli sürüş, dayanıklılık ve yüksek kilometre performansı özellikleriyle Barum lastikleri aracınız için doğru bir seçim olabilir.

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 47
diğerlerini görüntüle 20
of 47
bir ücretli reklamdır
Yukarı git