Filtreleri aç

LASTİK BOYUTU

Index

Brand

Zeige alles

EU Labeling


to

Seller

Additional Options

Construction

Aplus lastikleri

Çin menşeili Aplus lastikleri 80 yıllık lastik tecrübesini yenilikçi teknolojilerle birleştiren bir lastik markasıdır. Yılda 400 konteyner lastik ihraç eder ve birçok spor araba ve araçların lastiklerinde ve yarışlarında ismi geçer. Büyük oranda ihracat rakamları ve Asya genelinde yüksek oranda tüketici ve marka bilinirliği ile başarılı lastik firmalarından biri olarak öne çıkar.

Ekonomik lastikler segmentinde Asya’da popüler olan Aplus lastikleri Amerika, Orta ve Güney Amerika’da da oldukça sık kullanılır. Aplus lastiklerinin amacı ve vizyonu ekonomik lastik klasmanında tüm müşterilerine hizmet vermek ve olumlu geri dönüş almaktır. Lastiklere uzun yllardır edindikleri tecrübeyi lastiklere aktararak yüksek performans, yol tutuşta konfor ve güvenli sürüş gibi olanakları bir araya getirir. Aplus lastikler müşterilerinin alım gücüne göre fiyat politikasını şekillendirir ve böylece hem müşterilinin büyümesini hem de kendilerinin gelişimini sağlar. Diğer yandan, aplus’ın bilinilirliğinin de ekonomik bir lastik markası olarak öne çıkmasını sağlar.

Aplus lastik fiyatları

Piyasalardaki krizlerden yola çıkarak ve piyasanın ihtiyaçlarını gözeterek yeni bir lastik segmenti oluşturan aplus lastikleri bu sayede birçok alıcıya ulaşmıştır. Aplus lastikleri farklı fiyatlara ve kampanya şartlarında alabilmek mümkündür. En ucuz aplus lastikleri bulmak için alışveriş sitelerine ve lastik karşılaştırma sitelerine bakabilir ve kolaylıkla uygun fiyata aplus lastik bulabilirsiniz. Lastik fiyatları içinde aplus lastiklerin fiyatları düşük olacaktır. Bu lastiğin aynı zamanda ekonomik lastik segmentinde yer alan bir lastik olmasından dolayıdır.

Aplus lastiklerinin dağıtımını Asian Sourcing Tyre tarafından yapılır. Avrupa’da, Fransa, İspanya ve Romanya gibi ülkelerde yüksek oranda satış rakamlarına sahip olan Aplus lastikler araba yarışlarında ismini duyuran lastik markaları arasında yer alır.

Aplus lastiklerin uygun fiyatı ve güvenli sürüş kapasitesi sayesinde sıkça tercih edilen lastikler arasında yer alır. Uygun fiyatlı olmasından dolayı öncelikle ekonomik olarak zorda olan piyasa şartlarında satışı yüksek olan aplus lastiklerin fiyatları her zaman diğer lastiklere göre daha düşüktür. Bu nedenle de kolayca alınıp, ikinci el olarak da daha uygun fiyatlara satılabilen bir lastik olarak öne çıkmıştır.

Daha fazlası

Aplus Lastikler

Daha fazlası
Seçilen Filtreler:
  • manufacturer: Aplus

4 Ürüne kadar karşılaştır:

of 1
of 1
bir ücretli reklamdır